درب اتوماتیک تلسکوپی

با توجه به فضایی که در اختیار داریم، کاربر درب های گوناگون می توانند کارآمدی و سطح بهره وری را متفاوت سازند. درب اتوماتیک تلسکوپی یکی از انواع درب های خودکار و مدرن امروزی است که برای فضاهای دارای محدودیت می تواند بسیار کارآمد و به عنوان راه حلی هوشمندانه کاربرد داشته باشد.

فروش درب اتوماتیک تلسکوپی نشان می دهد که در مدت اخیر این نوع درب موفق شده توجه زیادی را به خود جلب کند. به واقعیت نیز سبک ساختمان سازی جدید و کمبود فضا و سعی بر بهینه سازی، سبب می شود که نیازمند قطعاتی باشیم که با گرفتن کمترین فضا، بالاترین سطح بهره وری را ارائه دهند. این دقیقا همان کاری ست که درب اتوماتیک تلسکوپی انجام می دهد.

عملکرد درب اتوماتیک تلسکوپی

درب اتوماتیک تلسکوپی با داشتن موتور خودکار، بدون نیاز به دخالت دست کاربر باز و بسته می شود. این نوع درب اتوماتیک می توانند به شکل اسلایدی یا کشویی باز و بسته شده  و راحتی، امنیت و آسایش برای کاربران به همراه دارند.

سنسورهای قرار گرفته در درب های خودکار تلسکوپی با دقت و ظرافت بالا عمل کرده و خطای آن ها حین باز و بسته شدن به سمت صفر میل می کند.

اگر به تصاویر درب های اتوماتیک تلسکوپی نگاه کنید، متوجه علت کم جا بودن و بهینه سازی کردن این درب ها خواهید شد. سبک قرار گرفتن لت های درب های تلسکوپی به شکلی ست که حین باز شدن، دو لت روی هم قرار می گیرند و به همین علت به عرض کمتری نیاز دارند. به واقع حرکت لت های این درب ها به صورتی ست که می توانند روی هم حرکت کرده و هر دو لت فضای یک لت را حین باز شدن اشغال می کنند.

بیشتر بخوانید  خدمات پس از فروش درب شیشه ای اتوماتیک

اگر شما ساختمان و محل ورود و خروجی دارید که دارای عرضی کمتر از انتظار بوده و در عین حال حجم رفت و آمد قابل توجهی خواهید داشت، استفاده و خرید درب اتوماتیک تلسکوپی می تواند بهترین راه حل برایتان باشد.

در حال حاضر نصب این درب در پروژه های مختلف تجاری، اداری، بیمارستانی، و حتی منازل مسکونی و مجتمع ها انجام می شود. به علاوه بسیاری از مغازه ها و فروشگاه های کوچک نیز با نصب درب خودکار تلسکوپی، ورودی باریک و محدود خود را به این تکنولوژی و فناوری به روز جهانی مجهز کرده اند.

در اینجا به کاربرد این نوع درب اتوماتیک شیشه ای در هر یک از مکان های ذیل می پردازیم.

کاربرد درب اتوماتیک تلسکوپی در ساختمان های تجاری

اگر چه در ساختمان های تجاری غالبا با ورودی های بزرگ روبرو هستیم؛ اما در طبقات مختلف عرض ورودی ها کمتر شده و معمولا نیازمند نوعی از درب هستیم که فضای کمتری به خود اختصاص دهد.

درب اتوماتیک تلسکوپی

کاربرد درب تلسکوپی خودکار در ساختمان های اداری

در ساختمان های اداری شاید حجم ورود و خروج کمتر باشد، اما در عوض این ساختمان ها اغلب از ورودی های کم عرض تری نیز برخوردار هستند. به محض آن که با چهارچوب های کم عرض و محدود روبرو می شویم، زایای استفاده از درب های تلسکوپی خودکار به چشم آمده و این ها به عنوان بهترین راه حل ها در ذهن می آیند.

ساختمان های اداری نیز نیازمند استفاده از درب هایی هستند که طول عمر بالا داشته و کمترین میزان خرابی را دارا باشند. درب های اتوماتیک از برندهای معتبر چنین امکاناتی را ارائه داده و کمترین میزان ریسک خرابی و عیب را دارند.

بیشتر بخوانید  تعمیر و خدمات اپراتور درب اتوماتیک شیشه ای کابا

کاربرد درب اتوماتیک تلسکوپی در بیمارستان ها

در بیمارستان ها اوضاع به مراتب جدی تر می شود. هر ورودی بیمارستان با احتمال عبور دادن تخت بیماران، ویلچرها و دستگاه ها و تجهیزات بیمارستانی همراه است. به همین دلیل با داشتن هر ورودی نیازمند فضای به مراتب عریض تری هستیم تا بالاترین سطح بهره وری از هر فضا را داشته باشیم.

از این رو بیشترین استفاده از این دسته از درب های شیشه ای اتوماتیک را در درب های بیمارستان ها داریم.

درب اتوماتیک تلسکوپی

کاربرد درب تلسکوپی اتوماتیک در منازل و مجتمع های مسکونی

بدیهی ست که در مجتمع ها و منازل مسکونی معمولا از چهارچوب های کم عرض و کوچک تر استفاده می شود. بنابر این نمی توانیم انتظار داشته باشیم که درب اتوماتیک با لت های کاملا بازشونده در چنین فضاهایی استفاده شود. درب های تلسکوپی بهترین گزینه برای تعبیه در مجتمع های مسکونی و منازل هستند.

این درب ها حین باز و بسته شدن هیچ صدایی از خود تولید نکرده و نور را نیز به خوبی به داخل بازتاب می دهند.

کاربرد درب تلسکوپی در مغازه ها

در مغازه ها و فروشگاه های کوچک نیز اوضاع به همین منوال است. نیازمند لت هایی هستیم که کمترین عرض را اشغال کرده و در عوض بیشترین پتانسیل بازشوندگی را از خود نشان دهند.

استفاده از درب های اتوماتیک مغازه روز به روز بیشتر می شود و فروشگاه های کوچک و بوتیک های محلی نیز به تعبیه و نصب چنین درب های اتوماتیک روی آورده اند. مراجعات خرید نشان می دهد که صاحبان مغازه ها نیز با رعایت اصل بالا بودن بهره وری، خرید درب های تلسکوپی را ترجیح می دهند.

بیشتر بخوانید  درب اتوماتیک گرد
امتیاز ما
برای رای دادن روی ستاره ها کلیک کنید!
[تعداد: میانگین: ]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست