خدمات درب اتوماتیک

خدمات درب اتوماتیک

درب های اتوماتیک شیشه ای در انواع اسلایدی، تلسکوپی، کرکره ای و غیره در ساختمان های مختلف کاربرد دارند. خدمات درب اتوماتیک در دو حیطه ی نصب و تعمیرات و نگهداری برای مشتریان در نظر گرفته شده است.

تعمیر و نگهداری درب های برقی برای ساختمان های پررفت و آمد اهمیت بسیاری دارد و این ساختمان ها حتی چند ساعت نمی توانند بدون عملکرد صحیح درب های خود به کارهای روزمره شان ادامه دهند. به همین علت دسترسی به خدمات درب اتوماتیک پیشرفته و حرفه ای که در کمترین زمان در دسترس مشتری قرار بگیرد، در حوزه ی درب های خودکار اهمیت زیادی دارد. شاید در زمان نصب اولیه بتوانیم کمی تعلل در زمان و چند روز پیش و پس را بپذیریم، اما در بخش تعمیر سرعت و تعهد اهمیت بیشتری پیدا می کند.

خدمات درب اتوماتیک: نصب

پس از سفارش و خرید درب اتوماتیک، نیازمند حضور تکنسین در محل هستید تا این درب را به درستی و طبق اصول آن در چهارچوب و فضای مورد نظر نصب نماید. نصب صحیح اولیه باعث می شود تا عملکرد درب به خوبی و بدون خطا انجام گرفته و طول عمر بالایی از آن دریافت نمایید.

توجه داشته باشید که نصب غیرحرفه ای درب های برقی به وسیله ی افراد ناکارآمد، می تواند به اپراتور یا ساختار این درب ها صدمه زده و هزینه هایی را در پس خود داشته باشد.

به همین دلیل همیشه توصیه می شود که پس از انتخاب و خرید درب اتوماتیک مناسب خود، حتما از تکنسین معتبر (ترجیحا از شرکت فروشنده و صاحب امتیاز برند درب خودکار) بهره برده و اجازه دهید مراحل نصب کاملا طبق اصول پایان پذیرد.

بیشتر بخوانید  تنظیم چشمی درب اتوماتیک شیشه ای

اگر چه نصب درب های اتوماتیک به نظر ساده می رسد، اما همین مراحل به ظاهر سهل نیازمند مهارت و شناخت کافی نسبت به محصول می باشد.

بیشتر شرکت های فروشنده درب های برقی دستور العمل نصب اولیه این درب ها را در اختیار مشتری قرار می دهند، اما با این همه با نظر به ضرب المثل قدیمی که “کار از محکم کاری عیب نمی کند!” توصیه می شود که از تکنسین های شرکت برای نصب هر چه بهتر و اصولی تر کمک بگیرید.

خدمات درب اتوماتیک: تعمیر و نگهداری

با در نظر گرفتن این واقعیت که بیشتر درب های اتوماتیک بدون خرابی به عملکرد خود ادامه می دهند، اما بعضا ممکن است نیازمند عملیاتی تعمیری روی درب خودکار مورد استفاده گردید.

این تعمیرات می تواند شامل یک تنظیم ساده بوده و یا رگلاژ اسلایدها را احتیاج داشته باشید. به هر ترتیب خدمات درب اتوماتیک که به وسیله ی کارشناسان و تکنسین های مجرب ارائه می شود، این مسائل را به صورت حرفه ای مرتفع خواهد ساخت.

غالبا در مکان های پررفت و آمد که روزانه بارها و بارها درب ها باز و بسته شده و احتمال برخورد بارهایی حین جا به جایی با لت های آن ها وجود دارد، ممکن است نیاز به تعمیراتی در درب های برقی پیدا شود.

زمانی که خرابی های به وجود آمده در درب های برقی نیازمند تعویض باشند (مانند عیوب سنسور درب اتوماتیک)، تکنسین ها با اعلام قیمت قطعه ی مورد نیاز، آن را تهیه نموده و تعویض را انجام خواهند داد. در این موارد درخواست تکنسین و قطعه از شرکت معتبر، مانع استفاده از قطعات دست دوم یا غیراصل و تقلبی خواهد شد.

بیشتر بخوانید  اپراتور درب اتوماتیک شیشه ای بوکامو

دقت داشته باشید زمانی که قطعه قابل تعمیر باشد، تکنسین ها تمام تلاش خود را برای تعمیر آن و کاهش هزینه های مشتری خواهند کرد.

همان طور که برای خرید این درب ها همیشه توصیه شده به سراغ شرکت های معتبر و برندهای مطرح بروید؛ در خصوص تعمیرات و نگهداری نیز ضرورت دارد حتما تکنسین را از شرکتی معتبر و دارای نام درخواست نمایید.

اعلام هزینه لازم برای دریافت خدمات درب اتوماتیک

درب های اتوماتیک علی رغم عملکرد کاملا مدرنی که دارند، از قطعاتی مشخص و تفکیک شده تشکیل شده اند. به همین دلیل معمولا با اعلام مشکل بروز پیدا کرده، کارشناسان بخش خدمات به راحتی می توانند هزینه مورد نیاز برای تعمیر را به مشتری اعلام نمایند.

فریب تعمیرات ارزان قیمت را نخورید

توجه داشته باشید که شرکت های مادر و تامین کنندگان اصلی، همیشه بهترین قیمت ها را در بخش قطعات و خدمات ارائه می کنند. به همین دلیل در صورتی که برای خدمات مشابه قیمتی ارزان تر مشاهده کردید، حتما به اصالت خدمات و قطعات شک کنید. قیمت ارزان تر، آن هم به میزان قابل توجه در این حوزه قطعا به معنای آن است که از کیفیت تعمیر و یا قطعات چیزی کم گذاشته می شود.

در حالی که تکنسین غیرماهر و یا قطعات مستعمل و غیراصلی می توانند کل ساختار درب اتوماتیک را دچار مشکل ساخته و هزینه هایی چند برابر برای مشتری باقی بگذارند. در حقیقت این صرفه جویی ابتدایی در قیاس با هزینه های بعدی بسیار ناچیز و بی اهمیت خواهد بود.

گفتنی ست که با خرید درب های خودکار در مدل های متنوع آن از برندهای اصیل و معتبر می توانید کمترین میزان خرابی و نیاز به تعمیر را در طول چرخه ی عمر محصول داشته باشید.

بیشتر بخوانید  نصب درب اتوماتیک شیشه ای
امتیاز ما
برای رای دادن روی ستاره ها کلیک کنید!
[تعداد: میانگین: ]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست