پروژه بیمارستان تامین اجتماعی

نوع پروژه : نصب درب شیشه ای اتوماتیک تلسکوپی KABA-SLA60

پروژه ی بیمارستان تامین اجتماعی چالوس در خصوص نصب 5 عدد درب اتوماتیک شیشه ای KABA-SLA60 در ورودی های بخش های ICU، CCU و  اورژانس و همچنین نصب درب اتوماتیک بیمارستانی برای مرکز تصویربرداری بیمارستان است.

درب های شیشه ای اتوماتیک نصب شده در این بیمارستان از نوع تلسکوپی هستند زیرا در  بیمارستان مشکل محدودیت فضا وجود داشت در ضمن جهت جابه جایی تخت بیماران باید دربی نصب می شد که بیش ترین بازشو را در این فضای کم فراهم می کرد بنابراین تصمیم بر این شد که از این نوع درب اتوماتیک برای پروژه ی بیمارستان تامین اجتماعی استفاده گردد. درب اتوماتیک شیشه ای تلسکوپی برای پروژه هایی که دارای کمبود فضا هستند و در ضمن نیازمند بازشوی عریض جهت رفت و آمد افراد می باشد، مناسب ترین گزینه است.

با توجه به موقعیت اورژآنس در بیمارستان ها، استفاده از اپراتورهایی با برندهای معتبر که کم ترین خطا را در تردد بالا دارند، الزامی است . لذا برند KABA که یکی از پرفروش ترین برندهای جهان در صنعت درب شیشه ای اتوماتیک در این پروژه به کار برده شده است.

موتور اپراتورهای کابا دانکر آلمان بوده و به راحتی پاسخ گوی مکان های پر رفت و آمد است. اپراتورهای کابا مزایای متعددی دارند که خطای کم، سرعت بسیار بالا و دقت از دیگر مشخصات آن ها می باشد.

پروژه بیمارستان تامین اجتماعی

نوع شیشه پروژه ی بیمارستان

شیشه ی استفاده شده در این پروژه، شیشه ی ساتینای بیمارستانی است. ساتینا از نوع شیشه ی مات می باشد که برای تولید آن از تکنولوژی پیشرفته تری نسبت به شیشه های سند بلاست و مشجر استفاده شده است. این شیشه ها به طور یکدست تار و مسدود می باشند بنابراین برای استفاده در محیط های بیمارستانی بسیار مناسب هستند.

امتیاز ما
برای رای دادن روی ستاره ها کلیک کنید!
[تعداد: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست