پروژه درب اتوماتیک شیشه ای نیمگرد

کاربرد انواع درب های شیشه ای در محیط های ساختمانی، در مواقع و شرایطی خاص بسیار جلوه گر می باشد. به طور نمونه استفاده از درب اتوماتیک شیشه ای با اپراتور کرو (Curve) را در یک ساختمان سه طبقه دنبال می کنیم.

جزئیات پروژه درب اتوماتیک شیشه ای نیمگرد

در این ساختمان سه طبقه و ویلایی، نیازمند استفاده از درب اتوماتیک شیشه ای زیبا و با ساختاری کم جا و کاربردی هستیم.

در اینجا به فواید و مزایای اصلی استفاده از این درب های اتوماتیک در ساختمان مزبور پرداخته و وضعیت آن ها را مطالعه می کنیم.

پروژه درب اتوماتیک شیشه ای نیمگرد

نورگیری

در پروژه درب اتوماتیک شیشه ای نیمگرد، درب خودکار به شکلی در بنا به کار رفته است که هم به عنوان ابزاری نورگیر از آن استفاده شده و هم از میان ساختار آن، آسانسور رفت و آمد کند. به واقع برای جا به جایی میان طبقات، این درب آسانسور را عبور خواهد داد و فرمتی بسیار جذاب و مدرن پدید می آورد.

وسعت فضا

برای داشتن فضایی وسیع تر و استفاده ی حداکثری از مساحتی که در اختیار داریم، سازه گرد ساخته شده و درب خودکار شیشه ای منحنی در این بخش مورد استفاده قرار گرفته است. شیشه های کناری، درب خودکار و به طور کلی شکل بنا گرد و کم جا هستند. در صورتی که استفاده از درب های معمولی به همراه لولا و دیگر تجهیزات، می توانست بخشی از فضا را هدر داده و مساحت کاربری کمتری بر جای بگذارد.

زیبایی

زیبایی فاکتور دیگری ست که در پروژه درب اتوماتیک شیشه ای نیمگرد دنبال می کنیم. ساختمان سه طبقه ی مورد نظر، دارای نمای آجر و چوب بوده و درب شیشه ای به کار برده شده نیز با طراحی چوبی انتخاب شده است. این طراحی در هر سه طبقه استفاده شده و نمایی لوکس و بسیار چشم نواز به وجود آورده است.

پایین آوردن اتلاف انرژی

این درب ها باعث می شوند تا کمترین میزان انرژی به هدر رفته و هوای داخل محیط کاملا محفوظ بماند. به علاوه داخل پاسیو نیز رد و بدل هوا را نخواهیم داشت.

اضافه بر آن، باز و بسته شدن سریع و بدون درنگ این درب های خودکار، از وارد شدن سر و صدای بیرون و به ویژه صدای آسانسور جلوگیری به عمل می آورد.

به طور کلی می توانیم این درب های اتوماتیک را عایق های انرژی و صوتی قابل توجهی بدانیم که به خوبی مقابل رد و بدل شدن انرژی و صدا می شوند.

مکانیزم دکمه با سنسور اثر انگشت

مکانیزم دکمه با سنسور اثر انگشت در درب های خودکار شیشه ای به کار رفته در پروژه درب اتوماتیک شیشه ای نیمگرد، بسیار جالب و مدرن است. این دکمه ها دارای سنسور اثر انگشت بوده و با دریافت اطلاعات اثر انگشت اهالی ساختمان و تعریف شناسه ی مربوط به آن ها، نوعی شخصی سازی و ایمنی رفت و آمد قوی ایجاد می کنند.

به علاوه با فشردن دکمه اثر انگشتی، درب اتوماتیک باز شده و آسانسور نیز به سرعت در همان طبقه قرار می گیرد تا فرد یا افراد بتوانند بدون فوت وقت؛ به آسانسور وارد شده و به طبقات بالاتر یا پایین تر بروند.

چیزی که در نهایت پس از به کار بردن این درب ها در فضای ساختمان سه طبقه می بینیم، مدرنیته، جذابیت و لوکس بودن آن می باشد.

امتیاز ما
برای رای دادن روی ستاره ها کلیک کنید!
[تعداد: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست