پروژه تجهیز مطب به درب اسلایدینگ یک طرفه

پروژه تجهیز مطب به درب اسلایدینگ یک طرفه

درب اسلایدینگ یک طرفه از پرکاربردترین نوع درب شیشه ای اتوماتیک به شمار می رود. از این درب ها می توان در مکان های مختلف مانند بانک ها، مطب ها، آموزشگاه ها و غیره استفاده کرد.

اپراتور به کار رفته در درب اسلایدینگ یک طرفه از برند اریکو، کاربردی برتر و بهینه از این درب اتوماتیک ارائه می کند. از این درب در تجهیز مطب استفاده شده و قالب بندی فوق العاده ای به وجود آورد

درباره پروژه تجهیز مطب به درب اسلایدینگ یک طرفه

از آن جایی که در این مطب نیازمند بهره برداری از تمامی فضا بوده و مایل به ایجاد هیچ گونه پرتی نبودیم، درب اسلایدینگ یک طرفه خودکار، بهترین پاسخگویی را ایجاد می کرد.

این درب اتوماتیک شیشه ای ، علاوه بر نورگیری مناسب، فوق العاده شیک و مدرن نمودار شده و محیط را در کلاس معماری A قرار داد. توجه داشته باشید که درب های شیشه ای اسلایدینگ یک طرفه برای عرض های محدود و کوچک تر مناسب هستند. بسته به درخواست مشتری این درب می تواند بازشویی به سمت راست و یا چپ داشته باشد. لت ثابت تعیین گشته و لت متحرک روی آن و به سمت مورد نظر مشتری، حرکت کرده و باز و بسته می شود.

این درب را می توان به صورت بدون قاب (چنان چه در این مطب مورد استفاده قرار گرفته است)، به کار برده و از فضا به شکلی بهینه تر بهره برداری کرد. همچنین استفاده از گیره های اسپایدری حالتی شیک تر و مدرن تر خلق کرده است.

برای برطرف ساختن دید از طریق ساختار شیشه ای درب، استفاده از طرح های روی شیشه کارآمد خواهد بود.

این نوع درب های خودکار؛ نه تنها کاربری را بالا برده و استفاده ی سهلی دارند، بلکه موجب شیک تر شدن محیط و افزایش رضایت مشتریان خواهند شد.

امتیاز ما
برای رای دادن روی ستاره ها کلیک کنید!
[تعداد: 0 میانگین: 0]

1 دیدگاه. دیدگاه جدید بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست