نصب و راه اندازی درب اتوماتیک كارخانه آماده لذيذ(توليد كننده محصولات اليت)

در گذشته براي درب ورودى ساختمان آزمايشگاه مواد غذايى كارخانه اليت از يك درب فلزى لولايى بسيار سنگين استفاده شده بود كه معايب بسيارى براى اين مكان و تردد پرسنل ايجاد مى نمود، از جمله اين معايب ميتوان به موضوع غير بهداشتى بودن مسئله باز و بسته شدن درب توسط دست و  يا مسائلى ازين دست اشاره نمود !! كه به تعدادى از آنها در اين مطلب مي پردازيم و براي شما عنوان خواهيم كرد كه با تعويض اين درب با يك درب اتوماتيك چه سودى براى اين شركت حاصل شد؛

اولين و مهم ترين مسئله امروز جهان مسئله انرژى است؛ درب اتوماتیک شیشه ای ورودی ساختمان آزمایشگاه کارخانه آماده لذیذ به گونه ای طراحی شده است که با ورود افراد و باز شدن درب، سنسور عمل کرده و سبب به کار افتادن پرده ی هوا می شود. پرده هوا دمنده ای رو به پایین است که به منظور جداسازی دو فضا با دماهای مختلف در یک محیط در بالای درب ورودی ساختمان نصب می گردد. پس از عبور افراد و همزمان با بسته شدن درب اتوماتیک ، فعالیت پرده ی هوا نیز متوقف می شود.

مسئله سومى كه  شايد خيلى به نظر مهم نرسد اما اتفاقأ يكى از مسائل مهم امروز ما در سبك زندگى صنعتى است مسئله محدوديت مكانى يا فضاى محدود تعبيه شده براى ساختمان هاى امروزى است كه در اين محل بسيار بارز بود زیرا درب قبلی ساختمان یک درب فلزی لولایی بود که به هنگام باز و بسته شدن فضای زیادی را اشغال می نمود و همچنین امکان برخورد درب با افراد وجود داشت که با نصب درب اتوماتیک اسلایدی توسط کارشناسان فنی مانیس دُراین مشکل به طور کامل مرتفع گردید.

درب اتوماتیک نصب شده در این ساختمان توسط کلید چند حالته در چند وضعیت تنظیم شده است. 1- حالت یک طرفه یا حالت خروج : در واقع درب در وضعیت خروج قرار می گیرد به این صورت که امکان ورود افراد از خارج به محیط داخلی وجود نخواهد داشت.

2- حالت باز دائم: در این حالت درب به طور کامل باز است و برای زمان های نظافت ساختمان یا زمانی جابه جایی وسایل کاربرد دارد.

3- حالت دوطرفه یا نرمال: برای تایم های اداری که پرسنل در حالت عادی در ساختمان رفت و آمد می کنند.

اُپراتور درب اتوماتیک شیشه ای کارخانه ی الیت، اُپراتور اریکو می باشد که یکی از محصولات ضمانت شده شرکت مانیس دُر محسوب می گردد. قدرت موتور این اپراتور 65 وات بوده و برای محیط های با تردد متوسط توصیه می گردد.

پروژه کارخانه آماده لذیذ

مشاهده قطعات اُپراتور Erico

برای مشاهده قطعات اریکو بر روی لینک های زیر کلیک کنید.
امتیاز ما
برای رای دادن روی ستاره ها کلیک کنید!
[تعداد: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست