پروژه درب اتوماتیک شیشه ای خشکبار مرکزی البرز

یکی از پروژه های بسیار خوب و کاربردی از نصب درب اتوماتیک که به وسیله گروه مانیس در انجام شده است، پروژه درب اتوماتیک شیشه ای خشکبار مرکزی البرز می باشد. در این پروژه از لت های متحرک 120 سانتی متری استفاده شده است.

اپراتور به کار گرفته شده در این پروژه از نوع Optima بوده که دارای کارایی بالا و طول عمر قابل توجه می باشد. این اپراتور برای حمل لت های 120 سانتی و وزن کلی درب اتوماتیک شیشه ای، کاملا مناسب است. اپراتور Optima از بهترین اپراتورهای درب خودکار شیشه ای در بازار بوده و کمترین میزان خرابی و گزارشات تعمیر را تا به حال داشته است. از آن جایی که رفت و آمد به فروشگاه خشکبار، در مقدار بالا انجام گرفته و نیازمند باز و بسته شدن زیاد درب هستیم؛ چنین اپراتور قوی لازم می باشد.

پروژه درب اتوماتیک شیشه ای خشکبار مرکزی البرز

مشخصات فنی پروژه درب اتوماتیک شیشه ای

عرض کل این درب اتوماتیک شیشه ای به اندازه ی 7.80 متر در نظر گرفته شده است و ارتفاع تا زیر پروفیل نیز 250 سانتی متر می باشد. با توجه به عرض درب خودکار، انتظار سنگینی وزن شیشه های سکوریت را داریم و بدیهی ست که موتور درب اتوماتیک باید، متناسب با این وزن در نظر گرفته شده باشد. فریم نیز باید دارای قابلیت تحمل وزن لت ها بوده و طبق نظری که کارشناسان داده اند، از فریم 6*8 انادایز استفاده شده است. رنگ این فریم طلایی بوده و مطابق با دکوراسیون محل، انتخاب شده است. روکش طلایی فریم، ضد آب و رطوبت بوده و کیفیت خود را در مواجه با هوا حفظ خواهد کرد.

در این پروژه امکان نیم باز شدن لت ها یا باز شدن کامل آن ها وجود دارد. بسته به این که مشتری در چه شرایطی قرار داشته و مایل به دریافت کدام شکل کاربری از درب خودکار باشد، تنظیمات مورد نظر شکل خواهند گرفت.

امتیاز ما
برای رای دادن روی ستاره ها کلیک کنید!
[تعداد: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست