اگر برای خرید یک درب اتوماتیک شیشه ای اقتصادی به دنبال گزینه ای مقرون به صرفه و در عین حال با سرعت عالی و کاربری قابل قبول هستید، اپراتور کابا SLM را توصیه می کنیم. این اپراتور در عین مقرون به صرفه بودن و قرار داشتن در رده قیمتی اقتصادی، کاربری پایدار و بسیار مناسبی از خود نشان می دهد.

شما می توانید از این اپراتور در تمامی مکان ها استفاده کرده و از طول عمر و پایداری آن اطمینان داشته باشید. البته با توجه به برخی مسائل که در ادامه گفته خواهد شد، کاربرد آن در مکان های با رفت و آمد متوسط چون شیرینی فروشی ها، فروشگاه ها، هایپرها و … مناسب تر و بهینه تر خواهد بود.

اپراتور کابا slm

مشخصات فنی اپراتور درب شیشه ای کابا SLM

موتور اپراتور درب شیشه ای کابا SLM، از نوع باکیفیت دانکر آلمان، 6355 ( 24 ولت )است. این موتور دارای سه سال گارانتی تعویض بوده و می توانید اطمینان داشته باشید که تا مدت ها بعد از این سه سال تعیین شده نیزعملکردی عالی خواهد داشت.

اما در بخش برنامه ریزی چه اتفاقاتی روی می دهد و اوضاع به چه منوال است؟ مدار فرمان هوشمند با کلید تعیین وضعیت دیجیتال 5 حالته روی این دستگاه قرار گرفته است که با داشتن ال سی دی، وضعیت را به خوبی و با سهولت نمایش می دهد.

لازم به ذکر است که تغییر حالت ها در این اپراتور از روی کلید انجام می گیرد، اما تغییر سرعت دستگاه و سایر تنظیمات دیگر از طریق پتانسیومتر روی خود بورد صورت می پذیرد.

همان طور که انتظار داریم؛ ریل و کاور دستگاه نیز آلومینیومی و فابریک هستند و طول عمر بسیار بالایی از خود نشان خواهند داد. شما می توانید اطمینان داشته باشید که این ریل تا مدت ها بدون صدا و لرزش به کار خود ادامه داده و حتی نیازی به تعمیرات در آن نباشد.

سنسور دو کاره ی اکتیویت و کامبینت در این مدل استفاده شده اند. همین طور قابلیت فرمان ریموت به این صورت است که ریموت 433 با 4 حالت کلید خود، بر خود دستگاه کد دهی می شود و نیازی به خرید و وجود رسیور یا گیرنده جداگانه نخواهد بود. به این شکل اگر کلید در اختیار نباشد یا مشتری به هر دلیل مایل به تهیه و خرید کلید نباشد، می تواند امور مربوط به کنترل درب را با همان ریموت به انجام برساند و نیاز ضروری به خرید کلید نخواهد بود.

قیمت اپراتور درب شیشه ای اتوماتیک کابا SLM

قیمت این اپراتور در قیاس با اپراتوری چون کابا SLA60 به مراتب ارزان تر است و یکی از اصلی ترین دلایل این تفاوت قیمتی به آن برمی گردد که در اپراتور درب شیشه ای کابا SLA 60 از موتور 60 ولت استفاده شده است، در حالی که موتور اپراتور درب اتوماتیک شیشه ای کابا SLM، از نوع 24 ولت می باشد.

به جز این جدا بودن منبع تغذیه در اپراتور SLA 60 و سوار بودن منبع تغذیه روی خود دستگاه در مدل SLM، یکی دیگر از عوامل ارزان تر بودن SLM است.

همین طور شارژر این اپراتور روی خود دستگاه بوده، اما در مدل کابا SLA 60، شارژر اکسترنال یا خارجی داریم. این موضوع باعث ارزان تر شدن این دستگاه می شود، البته باید این نکته را نیز در نظر داشته باشید که با سوار بودن شارژر روی خود بورد، وظیفه شارژ نیز به بورد تحمیل شده و این کمی فشار وارد به آن را افزایش می دهد. اما همچنان قدرت آن به حدی است که برای فضاهای پرتردد از این اپراتور کابا استفاده کنیم. با این همه همان طور که در ابتدای مطلب گفتیم، بهتر است که اپراتور درب شیشه ای کابا SLM را برای مکان های با سطح تردد متوسط چون شیرینی فروشی ها، هایپرها و …  در نظر بگیریم. بدیهی است که به این صورت طول عمر آن بارها مفیدتر بوده و با ریسک کمتری از تعمیرات و نیاز به تعویض قطعات همراه خواهد بود.

امتیاز ما
برای رای دادن روی ستاره ها کلیک کنید!
[تعداد: 0 میانگین: 0]
فهرست