وجود معضل واسطه گری و افراد غیر مسئول سبب می شد تا مشتریان با پرداخت هزینه های گزاف، اجناس بی کیفیت و خدمات نامطلوب دریافت کنند.

لذا شرکت مانیس در با اتخاذ استراتژی حذف حلقه واسطه گری و کوتاه کردن دست افراد غیر مسئول در راستای هدف مشتری مداری خویش، فعالیت خود را در زمینه واردات درب های اتوماتیک شیشه ای آغاز کرد و امروز پس از گذشت 6 سال با اتکا به اطمینان شما نسبت به شرکت مانیس دُر، در این راستا گام بر می‌دارد و محصولاتی با کیفیت از شرکت های معتبر جهانی در حوزه درب های شیشه ای اتوماتيک ارائه می‌کند.

مانیس دُر با این روش توانست اجناس با کیفیت، مقرون به صرفه و با خدمات مطلوب ارائه نماید تا مشتریان گرامی شرکت نگرانی های گذشته را تجربه نکنند.

ضمناََ این شرکت با نگاه به توان تولید با کیفیت داخلی در زمینه ی برخی قطعات که امکان فراهم آوردن آن ها در کشور عزیزمان ایران وجود دارد، از واردات این گونه قطعات (از قبیل ریل و کاورهای آلومینیومی، مدارهای شارژر باتری و غیره ) خودداری نموده است و این لوازم را در قسمت مهندسی شرکت مانیس دُر طراحی و توسط صنعت گران توانمند کشورمان تولید نموده است تا بدین وسیله هم باعث جلوگیری از خروج ارز و هم اشتغال زایی برای کارگر ایرانی شده و نهایتاََ قیمت تمام شده اجناس موجود خویش به حداقل برساند.

امتیاز ما
برای رای دادن روی ستاره ها کلیک کنید!
[تعداد: 0 میانگین: 0]
فهرست