کمی در خصوص Erico-E160

  • به عنوان بارزترین خصوصیت اپراتور Erico در درب های شیشه ای اتوماتیک می توان به قابلیت تنظیم قدرت موتور از روی مدار فرمان به صورت جداگانه اشاره نمود. این خصوصیت به کاربر این امکان را می دهد تا با توجه به وزن و ابعاد درب ها توان موتور را به اندازه ی نیاز، کم و زیاد نموده تا مانع از آسیب رسیدن به موتور و قطعات اپراتور گردد.
  • ریل و کاور اپراتور Erico تهیه شده از جنس آلومینیوم استاندارد (60*63) دارای آبکاری (آنادایز) می باشد. ریل و کاور این دستگاه به سبب نیاز به استحکام بیشتر، از متریال استاندارد با وزن بالا تهیه شده است تا بتواند درب های باوزن بالاتر و ترددهای نامحدود را نیز با کم ترین استهلاک تحمل نماید.
  • سنسورهای Seafty Beam جهت استفاده در بین درب های متحرک جهت جلوگیری از برخورد احتمالی درب ها در هنگام باز و بسته شدن به مانع ایجاد شده احتمالی می باشد. بسیاری از دستگاه های هم تراز سیستم Erico در بازار ایران یا این قابلیت مهم راندارند و یا به صورت آپشنال با قیمت جداگانه محاسبه می کنند اما در سیستم Erico این سنسورها به صورت رایگان در اختیار مشتریان محترم قرار دارند.
  • در سیستم درب اتوماتیک شیشه ای Erico از تسمه تایم دارای لایه ی ابریشمی استفاده شده است. این نوع تسمه به علت توان تحمل بالا فقط در اپراتورهای که تردد نامحدود دارند، استفاده می شود که یکی از شاخصه های آن، مرغوبیت کالای موردنظر می باشد. استفاده از نخ های ابریشمی در لایه داخلی تسمه باعث جلوگیری از کش آمدن و شل شدن تسمه بعد از مدت کارکرد زیاد می شود که موجب جلوگیری از استهلاک عمده ی دستگاه می شود.
  • از منحصر به فردترین خصوصیات اپراتور Erico-E160 می توان به قابلیت تردد بالای این دستگاه (حد نامحدود) با قیمت بسیار مناسب و عمر بالا اشاره نمود. به علت استفاده از متریال مرغوب در ساخت اپراتور درب شیشه ای اتوماتیک Erico ، این دستگاه دارای توان تحمل درب های سنگین تر و با تردد بالاتری (حتی در حد نامحدود) نسبت به رقبای موجود در بازار می باشد.
اپراتور Erico
  • سیستم Erico E160 با استفاده از متریال مرغوب در ساخت این دستگاه، توانایی حمل درب هایی با وزن (تک لنگه 120 کیلوگرم) و (دولنگه به ازای هر لت 90 کیلوگرم) را در مکان هایی با تردد بالا برای مصرف کنندگان گرامی فراهم نموده است. لذا در مکان هایی با تردد نسبتاََ بالا و درب هایی با بازشوی استاندارد، استفاده از این سیستم به لحاظ کیفیت و اقتصادی بودن آن توصیه می گردد.
  • سرعت باز شدن در این سیستم از 150 mm/s تا 750 mm/s بسته به نیاز مشتری قابل تنظیم می باشد و همچنین سرعت بسته شدن آن همه به همین ترتیب از 100mm/s تا 880mm/s بنابه درخواست مشتری قابل تنظیم است.

اپراتورهای Erico از نظر ویژگی ها و مشخصات فنی مشابه اپراتور های Optima می باشند با این تفاوت که موتور اپراتور Erico گرد است و مانع از حرکت کامل هنگر تا انتهای درب می شود بنابراین استفاده از این اپراتورها برای درب های بسیار کوچک توصیه نمی شود.

امتیاز ما
برای رای دادن روی ستاره ها کلیک کنید!
[تعداد: 1 میانگین: 5]
فهرست