راهنمای خرید درب اتوماتیک شیشه ای

راهنمای خرید درب اتوماتیک شیشه ای

برای خرید بهترین درب اتوماتیک، می توانید به راهنمای خرید درب اتوماتیک شیشه ای مراجعه نموده و ضمن سنجش نیازهای خود؛ بهترین انتخاب را در خرید این مدل از درب های مدرن داشته باشید.

انواع و اقسام درب های اتوماتیک، در بناهای امروزی جایگاه ویژه ای داشته و برندهای مختلفی از این نوع درب ها در بازار تجهیزات جانبی ساختمان سازی ایران وجود دارد و عرضه می شود. همین موضوع انتخاب کردن را کمی پیچیده کرده و مطالعه ی بیشتری را طلب می کند.

درب های اتوماتیک شیشه ای از مدرن ترین و در عین حال کارآمدترین درب هایی هستند که در سازه های امروزی و بناهای بازسازی شده، به کار برده می شوند. اما با توجه به تنوع موجود در گونه ها و انواع و اقسام این درب های خودکار، نیازمند نیازسنجی و بررسی دقیق نوع کاربری هستیم. تنها در این صورت است که می توانیم از راهنمای خرید درب اتوماتیک شیشه ای بهره مند شده و انتخاب مطابق با خواسته هایمان داشته باشیم.

مطمئنا بسیاری از مشتریان، زمانی که می خواهند اقدام به خرید درب اتوماتیک شیشه ای برای ساختمان یا فروشگاه کنند، یک سری سوالات برایشان ایجاد می گردد که اگر جواب درست این سوالات را بیابند، خرید مناسبی خواهند کرد. سوالات مشترکی که اغلب از ما پرسیده می شود، شامل موارد زیر می باشد. با ما در این مقاله همراه شوید تا پاسخ درست و صادقانه سوالات خود را بیابید.

چگونه يك درب شيشه اى اتوماتيک مناسب انتخاب كنيم؟

براى انتخاب یک درب شیشه ای اتوماتیک خوب بايد نيازهاى خود را بهتر بشناسيد،
لذا توجه به مقوله مشورت با شركت فعال و باتجربه در اين زمینه بسيار به مصرف كننده كمك ميكند تا هزينه و انرژى لازم را براى انتخاب صرف نموده تا بهترين انتخاب را داشته باشد.

برای آشنایی با انواع درب شیشه ای اتوماتیک بر روی همین نوار رنگی کلیک کنید.

برای خرید درب اتوماتیک شیشه ای، سوالات زیر را از خود بپرسید؟

  • چه نوع کاربری خواهیم داشت؟

نوع کاربری اهمیت زیادی در انتخاب و خرید درب اتوماتیک دارد. بسیار مهم است که شما این درب را برای بیمارستان خریداری می کنید و یا قرار است به عنوان درب یک کتابخانه، مورد استفاده قرار بگیرد. نوع کاربری چیزی ست که به شما کمک می کند تا مدل درب خودکار شیشه ای را برگزیده و بهترین را خریداری نمایید.

  • چه تعداد رفت و آمد به صورت روزانه و متوسط انجام می شود؟

تعداد رفت و آمدهایی که به صورت روزانه از طریق این درب قرار است انجام شود، نیز بسیار تاثیرگذار هستند. زمانی که رفت و آمدهای پرحجمی داشته و قرار است به صورت روزانه عده ی زیادی در آن واحد، از این درب خودکار داخل شده و خارج شوند؛ به نوعی از درب اتوماتیک شیشه ای نیاز داریم که بیشترین حد بازشوندگی را داشته و حداکثر عرض را در اختیارمان قرار دهد.

بیشتر بخوانید  انواع سوخت موتور برق و مزایا و معایب آنها

در غیر این صورت و با هدر دادن فضا، در رفت و آمد بهره وری کمتری ایجاد شده و چیزی کمتر از امکاناتی که می توانستیم، دریافت می کنیم.

  • ابعاد فضای قرار دادن درب، چقدر است؟

پیش از انتخاب و خرید درب اتوماتیک خودکار، باید اندازه گیری دقیقی از ابعاد در دست انجام دهید. معمولا این کار توسط کارشناسان شرکت تامین کننده و فروشنده، انجام گرفته و به این شکل می تواند دقیق تر و بدون اشکال باشد.

به علاوه در صورتی که اندازه گیری توسط شرکت فروشنده صورت بگیرد، هر گونه مسئولیت عدم هماهنگی درب با فضا بر عهده ی شرکت خواهد بود. در صورتی که اندازه گیری شخصی و اعلام آن به شرکت، کلیه ی مسئولیت های جانبی را متوجه خریدار می سازد.

  • به چه اندازه ورود نور نیاز داریم؟

برای ورود نور نیز باید وضعیت خود را مشخص نمایید. در صورتی که مایل به دریافت حداکثری از نور و روشنایی بیرون هستید، نوع شفاف درب های اتوماتیک شیشه ای برایتان مناسب خواهد بود.

در غیر این صورت و اگر نمی خواهید نور بیرون به داخل بیاید، باید از انواع شیشه های مات سفارش خود را انجام دهید.

  • چه خطراتی محیط را تهدید می کند؟

اما این که چه خطراتی محیط را تهدید می کند، نیز باید در نظر گرفته شوند. اگر آلودگی محیط زیست یا احتمال آتش سوزی و ضربات سنگین به درب اتوماتیک وجود دارد، حتما باید حین خرید این نکات را ذکر کرده و درب اتوماتیک شیشه ای را مقاوم نسبت به چنین مواردی خریداری کنید.

بیشتر بخوانید  درب اتوماتیک مغازه

البته در فرم عام، درب های اتوماتیک شیشه ای، دارای سطح مقاومتی بالایی نسبت به موارد فوق و مشابه آن ها هستند؛ اما می توان به صورت خاص نوعی با ضریب ایمنی و مقاومتی بالاتری خریداری نمود.

به این شکل امنیت ساختمان و محوطه ی داخل به شکلی کاملا بهینه حفظ شده و درب خودکار، به عنوان یک دروازه ی امنیتی عمل خواهد کرد.

اگر می خواهید برای اتاق رادیولوژی و پرتو درمانی و غیره درب اتوماتیک خریداری کنید، روی همین نوار رنگی کلیک کرده و به مقاله درب اتوماتیک بیمارستانی مراجعه فرمایید.

درب زيباتر كدام است؟

چنان چه زیبایی درب اتوماتیک مدنظر شما باشد، استفاده از اپراتور و فریم کرو (منحنی) را به شما پیشنهاد می کنیم که نمای زیبایی به ساختمان شما خواهد داد.
اما اگر می خواهید با صرف هزینه ی کم تر به هدف خود برسید، می توانید از فریم های استیل یا فریم آلومینیوم آبکاری شده طرح استیل در درب شیشه ای اتوماتیک اسلایدینگ استفاده کنید.

راهنمای خرید درب اتوماتیک شیشه ای
راهنمای خرید درب اتوماتیک شیشه ای
  • میزان بازشوی موردنیاز چقدر است؟

درب های اتوماتیک شیشه ای تلسکوپیک و درب های شیشه ای فولدینگ ، گزینه ی مناسبی برای شما مصرف کننده محترم است زیرا درب های شیشه ای تلسکوپیک علاوه بر ایجاد بازشوی عریض ، فضای کمی از ساختمان یا فروشگاه شما را می گیرد.

معمولا اکثر صاحبان فروشگاه های بزرگ نمای بیرونی فروشگاه برایشان از اهمیت بالایی برخوردار است به گونه ای یکی از اهداف آن ها این است که علاوه بر بهره مندی از مزایای درب اتوماتیک ، از آن به عنوان ویترین مغازه استفاده کنند تا فضای داخلی فروشگاه از بیرون به خوبی نمایان باشد، درب های اتوماتیک تلسکوپی پیشنهاد ما برای این دسته از مشتریان گرامی می باشد.

بیشتر بخوانید  موتور دانکر آلمان | روش نصب

درب کاراتر کدام است؟

کارایی درب در آیتم های متنوعی تقیسم بندی می شود. کارایی درب های شیشه ای اتوماتیک از نظر زیبایی ، سرعت باز و بسته شدن ، عملکرد مناسب ، فضای کم ، تردد بالا ، مصرف انرژی  و غیره سنجیده می شود.

  • چقدر بودجه در اختیار داریم؟

و در نهایت میزان بودجه ای که در اختیار دارید، نیز بسیار تعیین کننده خواهد بود. بدیهی ست که درب های اتوماتیک شیشه ای، مانند تمام محصولات دیگر از برندهای مختلف عرضه می شوند.

بسته به میزان بودجه ای که برای خرید این نوع درب خودکار تعیین کرده و در نظر گرفته اید، امکان خرید از میان برندهای باکیفیت یا در درجات ضعیف تر مهیا می شود.

توصیه می شود که پیش از خرید، جستجوی اینترنتی درب اتوماتیک شیشه ای را به شکلی کاملا هوشمند و هدفمند انجام داده و مقایسه قیمت و کیفیت میان برندهای مختلف را داشته باشید.

در این صورت می توانید بهترین انتخاب و خرید، متناسب با بودجه ی خود داشته و حداکثر بهره وری را از هزینه  ای که پرداخت می نماید، برداشت کنید.

البته ارتباط با یک شرکت با تجربه نظیر مجموعه ای مانیس دُر یکی از واردکنندگان اصلی درب شیشه ای اتوماتیک در کرج و تهران می باشد و سال ها در زمینه ی تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای  و نصب درب شیشه ای اتوماتیک فعالیت دارد، می تواند راه درست را به شما مصرف کننده محترم نشان دهد.

امتیاز ما
برای رای دادن روی ستاره ها کلیک کنید!
[تعداد: میانگین: ]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست