اپراتور لابل

اپراتور به عنوان اصلی ترین بخش یک درب اتوماتیک شیشه ای ، نقش محوری در عملکرد آن ایفا می کند. در حال حاضر برندهای مختلفی از اپراتورها در بازار وجود دارند. اپراتور لابل از معروف ترین و معتبرترین اپراتورهای درب اتوماتیک شیشه ای به شمار می رود. این اپراتور ساخت کمپانی Label متعلق به کشور ایتالیا بوده و تمامی استانداردهای لازم را دارا می باشد.

از جمله استانداردهایی که اپراتور لابل را همراهی می کنند، باید به گواهینامه ایزو 9001 اشاره کنیم. همین طور این اپراتور، دارای دو استاندارد CE و TUV نیز می باشد.

اپراتورهای لابل از قدرتمندترین اپراتورهای درب خودکار شیشه ای هستند که در بازار یافت شده و طول عمر بالایی را از خود نشان داده اند. نیاز به تعمیر و تعویض قطعات در این اپراتورها پایین بوده و سازگاری بسیار خوبی با انواع درب های اتوماتیک دارند.

این گونه از اپراتورها بسیار بی صدا و نرم کار کرده و پس از نصب حرفه ای و اصولی، عملکرد خود را منظم و بدون گزارش خرابی انجام می دهند. همین طور سنسورهایی که در اپراتورهای لابل تعبیه شده است، قوی و بسیار قابل اعتماد به لحاظ دقت کارکرد هستند.

مشهورترین مدل های اپراتور لابل از جمله اپراتور مارول، اپراتور اولوس 90 و اپراتور اولوس 150 هستند. هر یک از این مدل ها دارای کارکرد خاص خود هستند و طبق نظر مشاوران برای انواع درب های اتوماتیک شیشه ای با کاربردهای مورد نیاز، توصیه خواهند شد.

اپراتور لابل

استاندارد IP44

اپراتورهای لابل دارای استاندارد IP44 هستند. این استاندارد به معنای مقاومت محصول در برابر شرایط آب و هوایی رو به گرما یا سرما بوده و حاکی از آن است که این اپراتورها دارای مقاومت و ایستایی در شرایط آب و هوایی خاص را دارند. به همین دلیل از اپراتورهای مزبور می توان در مناطق جنوبی کشور و یا در سرد سیرترین مناطق نیز استفاده کرد.

امتیاز ما
برای رای دادن روی ستاره ها کلیک کنید!
[تعداد: 0 میانگین: 0]
فهرست