درب اتومات شیشه ای

درب اتومات شیشه ای

چرا خرید درب اتومات شیشه ای توصیه می شود؟

خرید درب اتومات شیشه ای چیزی ست که برای بهینه سازی و مدرن سازی بیشتر سازه ها، توصیه اش می کنیم. اما چرا خرید درب اتومات شیشه ای توصیه می شود؟ خرید این نوع درب چه مزیتی بر دیگر انواع درب های موجود در بازار دارد؟

در دنیای فعلی حرکت به سمت مدرنیزه کردن فضاها و ساختمان های اداری، تجاری و مسکونی را شاهد هستیم. برخی از فاکتورها به صورت بالقوه، قادر به ایجاد رفاه و در عین حال زیبایی هستند. درب های اتوماتیک نیز از آن گروه محصولاتی به شمار می روند که علاوه بر زیباسازی محیط، کاربری بسیار ساده تری به وجود آورده و در ضمن قیمتی نسبتا ارزان دارند.

در اینجا به مزایای خرید درب اتومات شیشه ای و فوایدی که برای محیط نصب خود دارد، اشاره می کنیم:

مزایای خرید درب اتومات شیشه ای

اگر در دو راهی خرید یا عدم خرید درب اتوماتیک شیشه ای مانده و نسبت به این تصمیم مردد هستید، توصیه می کنیم که مطلب زیر را دنبال نمایید.

اگر چه عمده مشتری های درب های اتومات را هتل ها، فروشگاه ها، مراکز خرید، فرودگاه ها، بیمارستان ها، مراکز پزشکی و ساختمان های تجاری تشکیل می دهند؛ اما در حقیقت عده ی کوچکتر خریدار این درب ها نیز قابل توجه هستند.

در ساختمان سازی امروزی، لابی ساختمان های مسکونی نیز به درب های اتوماتیک شیشه ای مجهز می شوند.

حتی مغازه های کوچک محلی نیز درب های سنتی خود را کنار گذاشته و به استفاده از درب های اتومات روی آورده اند.

چه دلایلی باعث شده که خرید درب اتوماتیک شیشه ای، این طور روند صعودی به خود بگیرد؟

سرعت و سهولت

سرعت و سهولت از فاکتورهای مهمی ست که خرید درب های شیشه ای اتومات را توجیه می کند. با نصب این نوع از درب های خودکار، سرعت رفت و آمد از محل درب افزایش یافته و کاربری آن نیز به مراتب ساده تر می گردد.

مهم نیست که شخص در چه سن و وضعیت جسمی قرار داشته باشد؛ درب خودکار محل عبور را با سهولت باز کرده و نیازی به دخالت انسانی نخواهد بود.

حتی افراد دارای معلولیت نیز برای عبور از این درب ها، راحتی بیشتری داشته و بابت آن به زحمت نخواهند افتاد.

درب اتومات شیشه ای

صرفه جویی در انرژی

درب های خودکار شیشه ای، حافظ و عایق دما و انرژی هستند. این درب ها در زمان بسته بودن از ورود و خروج سرما و گرما و بالعکس جلوگیری می کنند. شما می توانید کوران و برف و سرما را در محیط بیرون مشاهده کرده و با بسته نگاه داشتن درب اتومات شیشه ای، در محیط داخل گرمای کافی را نگاه دارید.

به علاوه در فصل گرما نیز خنک سازی محیط داخل، بهینه شده و هدر رفت انرژی بابت تبادل دما را نخواهیم داشت.

چگونه هم از هدر رفت انرژی ساختمان جلوگیری کنیم و هم میزان فروش افزایش دهیم ؟  (مصرف انرژی درب اتوماتیک شیشه ای ) کلیک بفرمایید.

تنوع انتخاب

از آن جایی که درب های اتومات در انواع و اقسام ابعاد و مدل های گوناگون عرضه می شوند، دامنه ی انتخاب برای خریدار کاملا گسترده بوده و می تواند مطابق با الگو و طراحی داخلی بنای خود، درب خودکار شیشه ای را انتخاب نماید.

انواع درب های اتوماتیک شیشه ای در گروه های درب اتوماتیک تاشو، درب اتوماتیک چرخشی، درب اتومات شیشه ای کشویی، درب اتومات اسلایدی و … عرضه می شوند.

هر یک از این انواع درب ها برای نوعی از طراحی و کاربری فضا مناسب هستند و بستگی به نوع کاربری دارد که از آن ها انتظار داشته باشید.

برای انتخاب بهترین درب خودکار شیشه ای، توصیه می شود که همیشه با کارشناس این حوزه مشورت کرده و ضمن در نظر گرفتن و عنوان ساختن نیازهای خود، بهترین خرید را داشته باشید.

با انواع درب شیشه ای اتوماتیک آشنا شوید و در مورد مزایا و معایت آن ها اطلاعات کسب کنید.( کلیک بفرمایید)

قیمت نسبتا ارزان

اگر چه تکنولوژی به کار رفته در درب های خودکار، آن ها را محصولاتی گران قیمت به نظر می آورد؛ اما در واقع این نوع درب ها چندان گران قیمت نیستند. در تناسب با دیگر محصولات به کار رفته در ساخت و ساز، می توانیم درب های اتومات را در شمار محصولات ارزان قلمداد کنیم.

همین طور هزینه ی نگهداری و تعمیرات آن ها نیز بسیار اندک بوده و به طور کلی اگر دوره های سرویس و مراقبت را انجام دهید؛ هزینه های چندانی به بار نخواهد آمد.

در مورد قیمت درب اتوماتیک شیشه ای بدانید.کلیک بفرمایید

خدمات پس از فروش و نگهداری و تعمیر ساده

خدمات پس از فروش درب های خودکار نیز در بالاترین کیفیت ارائه می شود. کافی ست که خرید را از شرکت های معتبر و دارای خدمات پس از فروش انجام دهید.

برای درک بهتر مزایای استفاده از درب های اتومات، به یکی از مراکز خرید رفته و چرخی بزنید. عبور و مرور از این درب ها را به خوبی زیر نظر گرفته و نگاهی به سهولت، امنیت و سرعت به وجود آمده، بیندازید.

همان طور که مشاهده خواهید کرد، همه چیز به شکلی ساماندهی شده، تغییر یافته و مزایای آن بر بهره وری و سودآوری محیط تجاری نیز تاثیر مستقیم می گذارد.

در مورد خدمات پس از فروش درب اتوماتیک شیشه ای بدانید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست