مشخصات درب اتوماتیک شیشه ای

مشخصات درب اتوماتیک شیشه ای

مشخصات درب اتوماتیک شیشه ای چه تاثیری در خرید دارند؟

برای آن که در خرید درب اتوماتیک، بهترین گزینه را مناسب با نیازهای خود خریداری نمایید؛ باید نسبت به مشخصات درب اتوماتیک شیشه ای و کلیه قطعات داخلی و ویژگی های ظاهری آن، شناخت و آگاهی داشته باشید. تنها در این صورت است که می توانید خریدی هوشمندانه داشته و درب خودکار را به طور صحیح مطابق با نیازهای خود انتخاب کنید.

به واقع هر یک از انواع درب اتوماتیک شیشه ای ، به فراخور نیاز مشتری می تواند کاملا کارآمد بوده و باکیفیت محسوب شود. اما در صورتی که انتخاب خود را اشتباه انجام داده و سنجش درستی از فاکتورهای مورد نیاز خود نداشته باشید، احتمال زیادی دارد که گزینه ی نادرستی را انتخاب کنید.

برای این منظور باید نسبت به مشخصات درب اتوماتیک شیشه ای آگاهی داشته و آن ها را یک به یک مورد پایش و بررسی قرار دهید.

درب های اتوماتیک در انواع درب اتوماتیک شیشه ای کشویی، درب اتوماتیک شیشه ای تاشو، درب اتوماتیک شیشه ای مثلثی، درب اتوماتیک شیشه ای تلسکوپی و … هستند. هر یک از این درب ها برای محیط و چهارچوب خاصی مناسب هستند.

به طور نمونه درب اتوماتیک شیشه ای تلسکوپی برای آزمایشگاه ها، فروشگاه های بزرگ، بیمارستان ها و … عالی به نظر می رسد.

اپراتور درب اتوماتیک

یکی دیگر از مشخصات درب اتوماتیک شیشه ای که باید بسیار به آن توجه نمایید؛ اپراتور درب می باشد. اپراتورها از برندهای مختلف بوده و بسته به نوع کیفیت و برند سازنده و البته نحوه مصرف؛ طول عمر متفاوتی دارند. اپراتورها از برندهای Kaba، ES200، Erico و Optima را می توانیم بهترین اپراتور درب اتوماتیک شیشه ای بدانیم. این اپراتورها کمترین میزان خرابی را داشته و کمتر به تعمیر یا تعویض نیاز پیدا می کنند.

بیشتر بخوانید  راهنمای خرید درب اتوماتیک شیشه ای
روی نوار رنگی کلیک کرده و در مورد انواع اپراتور درب اتوماتیک شیشه ای بدانید.

سنسور درب اتوماتیک

از اپراتور که بگذریم، سنسور درب اتوماتیک نیز فاکتور دیگری ست که حتما باید به آن توجه داشت. سنسورهای درب اتوماتیک نیز از برندهای مختلفی عرضه می شوند. بهترین سنسورها، آن هایی هستند که مشکل برخورد اجسام به درب را به پایین ترین حد رسانده و ریسک عدم تشخیص نزدیک شدن و ورود و خروج شیء یا افراد را با خود همراه نداشته باشند. توجه داشته باشید که در صورت قوی نبود و حساس نبودن کافی سنسور درب خودکار، احتمال دائمی برخورد افراد یا اشیاء با لت های درب خودکار و آسیب دیدن شخص و خود لت ها، وجود دارد.

ریموت و رسیور درب اتوماتیک

یکی دیگر از مواردی که در مشخصات درب اتوماتیک شیشه ای جای می گیرد؛ ریموت و رسیور آن است. این موارد را حتما باید حین انتخاب و خرید مورد توجه قرار داده و در خصوص مناسب بودن آن ها از مشاور فروش درب های خودکار سوال کرده و مشورت بگیرید.

ابعاد درب اتوماتیک شیشه ای

اگر می خواهید از خرید خود پشیمان نشده و مشکلی با درب نصب شده نداشته باشید، حتما باید در خصوص ابعاد درب اتوماتیک شیشه ای حساس بوده و اندازه گیری چهارچوب خود را به دست کارشناسان بسپارید. به خاطر داشته باشید که اندازه گیری شخصی شما، می تواند در میلی مترها اشکال داشته و در نهایت نصب را با دقت کمتر از ۱۰۰% همراه سازد. حتی یک درجه کم دقتی در نصب و اندازه گیری ابعاد، طول عمر قطعه را با کاهش همراه می سازد.

بیشتر بخوانید  اپراتور درب اتوماتیک شیشه ای بوکامو

گارانتی درب اتوماتیک خودکار

برخی از شرکت های ارائه دهنده ی درب شیشه ای اتوماتیک ، دارای گارانتی پس از فروش بوده و این گارانتی می تواند برای خریدار بسیار باارزش باشد. به ویژه شرکت هایی که خدمات پس از فروش ارائه می کنند، برای تعمیرات احتمالی مورد نیاز درب ها، بسیار مناسب هستند. زیرا اگر قرار باشد برای تعمیر درب های اتوماتیک، به سراغ تعمیرکارهای متفرقه بروید، احتمال معیوب شدن دائمی قطعات حساس و ظریف درب خودکار وجود خواهد داشت.

در کل باید نسبت به تمامی قطعات داخلی درب اتوماتیک و نیز ویژگی های ابعادی درب، همین طور جنس شیشه و قطعات فلزی دقت داشته و با بررسی اصالت و کیفیت بالای آن ها، مدل مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

برای داشتن بهترین انتخاب، باید لیست درستی از نیازهای خود و میانگین رفت و آمد روزانه تهیه کرده و آن را با کارشناس فروش شرکت ارائه دهنده ی درب های اتوماتیک به اشتراک بگذارید.

امتیاز ما
برای رای دادن روی ستاره ها کلیک کنید!
[تعداد: میانگین: ]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست