قیمت چشمی درب اتوماتیک شیشه ای

قیمت چشمی درب اتوماتیک شیشه ای

قیمت چشمی درب اتوماتیک شیشه ای تابع چه مواردی است؟

اجزای مختلف درب اتوماتیک شیشه ای ، تک به تک در عملکرد صحیح آن نقش داشته و این نوع درب های خودکار بار هر نقصی در قطعات؛ دچار نقص کلی در عملکرد خود خواهند شد. توجه داشته باشید که تعمیر یا تعویض برخی از قطعات هزینه بر دار بوده و به همین دلیل سرویس های دوره ای همیشه توصیه می شود. به طور نمونه قیمت چشمی درب اتوماتیک شیشه ای و قیمت سایر قطعات تعویضی یا تعمیری آن، می تواند برای شما مساله ساز باشد.

به طور کلی درب اتوماتیک شیشه ای به اپراتور خود وابسته است و برای آن که بهره وری کامل و درستی از این درب های خودکار به دست بیاورید، باید درب انتخابی شما از اپراتور درب اتوماتیک شیشه ای برخوردار باشد. اپراتورهای درب های خودکار نیز ساختار چندان پیچیده ای ندارند. سنسور و چشمی درب اتوماتیک شیشه ای از اصلی ترین قطعات آن ها به شمار می رود.

در مورد انواع اپراتور درب اتوماتیک شیشه ای بیشتر بدانید. (روی نوار رنگی کلیک کنید)

قیمت چشمی درب اتوماتیک شیشه ای

قیمت چشمی درب اتوماتیک شیشه ای چندان گران نبوده، اما در صورتی که نیاز به تعویض زود هنگام داشته باشید، پرداخت هزینه آن چندان معقول به نظر نمی رسد. وظیفه ی چشمی درب اتوماتیک شیشه ای، به آن جا بازمی گردد که با حضور شخص یا هر شیء مقابل درب، این چشمی ها به صورت هوشمند و با استفاده از پرتوهای مایکروویو هشیار شده و باعث باز شدن لت های درب شیشه ای اتوماتیک می شوند. همین طور پس از عبور شخص یا دور شدن وی از مقابل چشمی درب خودکار، دوباره لت ها بسته خواهند شد.

بیشتر بخوانید  درب شیشه ای برقی

لازم به ذکر است که قیمت چشمی درب اتوماتیک شیشه ای وابسته به برند و تعداد سنسورهایی ست که در آن قرار گرفته اند. برخی از چشمی های درب های خودکار سنسور کمتری داشته و برخی به سنسورهای قوی تر و بیشتری مجهز شده اند. بدیهی ست که با بیشتر بودن سنسورها و بالاتر بودن میزان حساسیت آن ها، درب های اتوماتیک در جهات افزون تری تسلط داشته و با نزدیک شدن متحرک از هر جهت، لت ها باز و بسته می شوند. اما چشمی هایی که از سنسورهای ضعیف تر و کمتری برخوردار هستند، عکس العمل کندتری داشته و حتما باید متحرک در نقطه ی صحیح مقابل آن ها قرار بگیرد.

کاملا واضح است که قیمت چشمی درب اتوماتیک شیشه ای بدین سان تابعی از ساختار آن و البته برند سازنده می باشد. مشتری بسته به نیاز خود و میزان استفاده و نوع کاربری که از درب شیشه ای خودکار انتظار دارد، باید چشمی مورد نظر را انتخاب کرده و به همان نسبت نیز بابت آن هزینه پرداخت کند.

در برخی از اشکال کاربری، استفاده کردن از سنسورهای قوی تر و چشمی های درب اتوماتیک که حساسیت بالایی داشته باشند، چندان معقول به نظر نرسیده و به نوعی هدررفت بودجه می باشد. به ویژه آن که موقع تعمیر یا تعویض نیز ناچار به پرداخت هزینه بیشتری خواهید بود.

بنابر این ضرورت دارد که حین خرید درب اتوماتیک شیشه ای و انتخاب متعلقات آن، توجه کافی به نوع کاربری خود و میزان تردد روزانه داشته باشید. حتی بسیار مهم است که چه افرادی از این درب ها عبور خواهند کرد. آیا درب برای نصب در یک بیمارستان سفارش داده می شود یا قرار است در یک سوپر مارکت نصب شود؟ این دو مورد نیازهای رفت و آمدی بسیار متفاوتی دارند. به طور نمونه در خصوص بیمارستان ها، نیاز به درب هایی با چشمی های کاملا حساس و با سنسورهای متعدد و قوی داریم. اما در مورد یک سوپر مارکت نیازی به این قدر هزینه کردن نبوده و می توانیم از چشمی های ساده تر نیز استفاده کنیم.

بیشتر بخوانید  قیمت و کیفیت درب اتوماتیک شیشه ای

در نهایت باید گفت که پرداخت قیمت چشمی درب اتوماتیک شیشه ای باید تابع درستی از فاکتورهای مورد نیاز مشتری باشد و یک انتخاب درست می تواند ضمانت کارکرد با طول عمر بالاتر و خرابی و عیب دیرتر باشد.

امتیاز ما
برای رای دادن روی ستاره ها کلیک کنید!
[تعداد: میانگین: ]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست