موتور دانکر آلمان | روش نصب

موتور دانکر از پرمصرف ترین موتورهای مورد استفاده در درب های شیشه ای اتوماتیک در سراسر جهان می باشد. شرکت دانکر با بیش از 50 سال سابقه،  امروز روز یکی از بزرگترین شرکت های تولید موتور در جهان است.

دلیل استفاده از موتور دانکر در سیستم های با تردد بالا به دلیل استفاده از متریال عالی در ساخت آن ها می باشد. زمانی که شما می خواهید یک سیستم را جهت خرید انتخاب کنید، باید به این مسئله دقت کنید که در تولید آن از چه تکنولوژی استفاده شده است. پر بازده ترین راه، اعتماد به برندهای معتبر جهانی است.

سیستم هایی که کمترین استهلاک را داشته باشند، بازگوی هزینه ای که برای خرید آن ها پرداخت شده خواهند بود یعنی اگر یک سیستم درب اتوماتیک شیشه ای خوب خریداری شود که ترجیحا در آن از موتور دانکر استفاده شده باشد، میانگین بین 3 تا 5 سال این دستگاه توسط کارایی خود و صرفه جویی در مصرف انرژی، مبلغ پرداخت شده برای شما را مستهلک نموده ، بنابراین استفاده از این دستگاه کاملا برای شما منفعت خواهد بود،

توصیه کارشناسان فنی مانیس دُر

لذا توصیه کارشناسان فنی مانیس دُر در جهت بالا بردن قدرت تصمیم گیری شما برای خرید، اشاره به این موضوع دارد که هیچ گرانی بی علت و هیچ ارزانی بی دلیل نبوده و نخواهد بود و یادآور این موضوع هستیم که خرید دستگاه هایی در رنج موتور دانکر آلمان نسبت به رقبای چینی و ترکیه ای خویش در دراز مدت، با توجه به این که کمی قیمت بالاتری هم دارند، اما یک نوع سرمایه گذاری محسوب می شود و بازگشت سرمایه شما نیز امری تضمین شده خواهد بود.

بیشتر بخوانید  درب شیشه ای اتوماتیک کابا
موتور دانکر
موتور دانکر

ابعاد موتور دانکر آلمان

در تولید موتورهای دانکر جهت درب های شیشه ای اتوماتیک از دو سایز ثابت 25*63  و  55*63  استفاده شده است که هر یک از این ابعاد موتورها با ولتاژهای متنوع و آمپرهای متفاوت تولید و در اختیار سازندگان درب های شیشه ای قرار دارد.

با توجه به اینکه در ساخت موتورهای 25*63 و 55*63 تقریبا با یک ولتاژ و یک آمپر یکسان استفاده شده است؛ لذا سازندگان معتبر جهانی درب شیشه ای اتوماتیک گرایش بیشتری به استفاده از موتورهای 55*63 از خود نشان داده اند و این ابعاد از موتور بیش ترین استفاده را در ساخت اپراتور درب های شیشه ای اتوماتیک دارد زیرا موتور 55*63 با توجه به بازدهی قدرتی بیشتر، توانسته نظر تولیدکنندگان را بیشتر به خود جلب نماید چرا که با ولتاژ و آمپر ورودی یکسان ، خروجی قوی تری دارد.

تنها مزیت موتور 25*63 نسبت به موتور 55*63، کوچک تر بودن ابعاد آن است که در دستگاه هایی با حجم کوچک تر مورد استفاده قرار می گیرد و افرادی که به همان سیستم پرقدرت اما با ابعاد کوچک نیاز دارند، معمولا از این ابعاد موتور استفاده می کنند.

روش نصب موتور دانکر آلمان

هر یک از این سیستم ها با توجه به تفاوت آمپر و ولتاژ قیمت متفاوتی دارد و به خودی خود بر قیمت کلیه ی سیستم به صورت مستقیم و غیر مستقیم تاثیرگذار  خواهند بود و مصرف کنندگان محترم نسبت به نیاز خویش، با آگاهی که از طریق شرکت های تولیدکننده به دست می آورند، می توانند خرید دقیق تری انجام دهند.

بیشتر بخوانید  اپراتور درب اتوماتیک شیشه ای

توصیه ی کارشناسان فنی مانیس دُر بر این موضوع استوار است که جهت تصمیم گیری دقیق تر در رابطه با این سیستم ها با کارشناسان ما در ارتباط باشید و اطلاعات لازم در رابطه با تعداد تردد و اندازه های لت های متحرک با اپراتور را کاملا چک نموده و موقعیت آب و هوای محل نصب را به کارشناسان ما گوشزد نمایید تا راهنمایی دقیق تری از آن ها دریافت نمایید.

ضمنا با توجه به بالا بودن قیمت دستگاه های که با موتور دانکر آلمان کار می کنند، می توانید برای مکان هایی با تردد متوسط، از دستگاه های دیگری همچون Optima یا Erico که در ساخت آن ها از تکنولوژی بسیار پیشرفته و به روز براشلس موتور که از سازندگان درجه یک جهانی موتور به حساب می آید، استفاده کنید. به همین دلیل مشورت شما با کارشناسان فنی شرکت مانیس دُر برای یک خرید خوب و عالی بسیار مورد تاکید بوده و امری ضروری می باشد.

Optima ، KABA ، Erico ، ES200 هر یک متناسب با مکان هایی با تردد مناسب با طول عمر بالایی، پاسخگوی نیازهای شما در کوتاه مدت و بلند مدت خواهد بود.

وظیفه ی  مانیس دُر مشاوره و راهنمایی شما در مسیر تصمیم گیری برای خرید یک درب شیشه ای مناسب می باشد.

امتیاز ما
برای رای دادن روی ستاره ها کلیک کنید!
[تعداد: میانگین: ]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست