درب شیشه ای اتوماتیک خروج اضطراری

درب شیشه ای اتوماتیک خروج اضطراری

با توجه به احتمال آتش سوزی یا هرگونه تخریب در مکان های عمومی اعم از تجاری و اداری بزرگ که تردد در ساعات پیک مصرف در آن ها بسیار بالاست و درب های ورودی و خروجی ظرفیت مناسبی برای شرایط خروج اضطراری به شکل مطلوب را دارا نیستند، استفاده از درب های خروج اضطراری جهت به حداقل رساندن خسارت های جانی و جلوگیری از ایجاد بحران های انسانی و سهولت در امر فرار یا نجات اشخاصی که دراین شرایط واکنش های غریزی و طبیعی فرار دارند، توصیه می گردد.

نصب درب های اتوماتیک شیشه ای خروج اضطراری سبب به حداقل رساندن این گونه خسارت ها در مکان های عمومی هنگام به وجود آمدن شرایط خاص می گردد.

یکی از دلایلی که این درب ها قابل توجه قرار نمی گیرند، قیمت مکانیزم آن می باشد. به علت تفاوت قیمت این درب ها با درب های اسلایدینگ معمولی یا درب های تلسکوپی، این نوع سیستم ها از طرف فروشندگان درب های شیشه ای اتوماتیک به مصرف کنندگان محترم پیشنهاد نمی گردد.

درب شیشه ای اتوماتیک خروج اضطراری

مکانیزم ساخت درب شیشه ای اتوماتیک خروج اضطراری

 در ساخت درب هایی با مکانیزم خروج اضطراری می توان از اپراتورهای معمولی اسلایدینگ Optima ،  KABA ،  Erico ، ES200 یا هریک از برندهای نام برده استفاده نمود. با این تفاوت که در ساخت فریم و شیشه های درب خروج اضطراری از مکانیزم پیشرفته تری نسبت به درب های اسلایدینگ استفاده شده است تا در هنگام بروز هر گونه مشکل و هجوم احتمالی افراد به سمت درب های خروجی و ازدحام زیاد، این درب ها متفاوت از درب های اسلایدینگ عمل نموده و به حالت اضطراری راه را برای خروج راحت تر افراد باز نماید.

بیشتر بخوانید  اپراتور درب اتوماتیک شیشه ای

عملکرد این سیستم به گونه ای می باشد که با برخورد شدید هنگام فرار افراد به سمت درب خروجی از حالت اسلایدینگ به حالت لولایی تغییر شکل داده و بازشوی کامل را در اختیار افراد در حال فرار قرار می دهد.

در ضمن قطعی برق و یا آب خوردگی یا خرابی دستگاه موجب قفل شدن  آن یا  توقف درب نمی گردد؛ بدین سبب امنیت جانی کسانی که در معرض حادثه قرار گرفته اند در این سیستم ها در اولویت قرار گرفته و کوچک ترین خسارت جانی بر جای نمی گذارد.

در ساخت سیستم درب اضطراری از فریم های چند تکه استفاده شده که به صورت خاص در هنگام بروز حادثه با اولین برخورد از حالت اسلایدینگ به حالت لولایی تغییر شکل می دهد.

لازم به ذکر است تهیه اینگونه محصولات خاص از واردکنندگان این محصول که به صورت تخصصی در زمینه ی این محصولات فعالیت می نمایند به شما کمک می کند بدون هزینه ی اضافی این محصولات را با کم ترین هزینه تهیه نموده و آرامش و امنیت جانی را برای کسانی که از این محصول استفاده می نمایند به ارمغان آورید.

امتیاز ما
برای رای دادن روی ستاره ها کلیک کنید!
[تعداد: میانگین: ]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست