شیشه برقی

شیشه برقی

شیشه برقی ابزاری کاربردی ست که به جای شیشه های معمولی قرار گرفته و از هدر رفتن انرژی به شکل چشمگیری جلوگیری به عمل می آورد. با استفاده از شیشه برقی یا  درب شیشه ای اتوماتیک ، علاوه بر ایجاد زیبایی و بخشیدن ظاهری مدرن و شیک به بنا؛ کاربری ساده تر و بهینه تر نیز دریافت خواهید کرد.

کاربرد شیشه برقی

شیشه برقی می تواند در حالت های مات و شفاف باشد. غالبا به نسبت فضا و کاربردی که دارد، نوع خاصی از شیشه برقی مورد استفاده قرار می گیرد. این شیشه ها را در ساختار درب اتوماتیک شیشه ای نیز مشاهده می کنیم.

شیشه برقی را در فروشگاه ها، مراکز درمانی، بیمارستان ها، مطب ها، مغازه های لوکس و یا حتی منازل و برج ها مورد استفاده قرار می دهند.

این نوع از شیشه ها، بدون دخالت دست و نیاز به انجام کاری از سوی کاربر، باز و بسته می شوند. شیشه های برقی با داشتن سنسور هوشمند، حین ورود و خروج افراد یا جا به جا کردن اشیاء، باز و بسته می گردند.

به طور مثال در یک مرکز درمانی یا بیمارستان، زمانی که بیماران توانایی لازم برای باز و بسته کردن مسیر ورودی را نداشته و یا ترافیک رفت و آمد به اندازه ای باشد که باز و بسته کردن به سختی انجام بگیرد، شیشه برقی کاربرد خود را نشان خواهد داد.

همین موضوع در خصوص فروشگاه ها و یا مغازه های پررفت و آمد نیز صدق می کند.

شیشه برقی

شیشه برقی یا درب شیشه ای اتوماتیک

مانیس دُر انتخابی مطمئن
تماس بگیرید

مزایای استفاده از شیشه برقی

استفاده از شیشه برقی یا درب اتوماتیک شیشه ای را در محیط های مختلف، باید سراسر مزایا بدانیم. زیرا این نوع شیشه هر معضلی که در عبور و مرور از درگاه ها و رفت و آمدهای کاربری وجود داشته، به شکلی مدرن و امروزی برطرف ساخته است.

بیشتر بخوانید  عیب یابی درب اتوماتیک شیشه ای

اما از اصلی ترین مزایای آن می توان به موارد زیر اشاره کرد:

سهولت در باز و بسته شدن

سنسور هوشمند شیشه برقی، سهولت در باز و بسته شدن را به همراه داشته و همان طور که گفتیم نیازی نیست که کاربر هیچ دخالتی داشته باشد.

دادن فضای عرضی حداکثری

از مزایای اصلی شیشه برقی که آن را در درب اتوماتیک شیشه ای نیز تقریبا شاهد هستیم، خاصیت بازشوندگی حداکثری می باشد. این محصول می تواند نزدیک به ۹۰ تا ۹۵ درصد از عرض واقعی را موقع باز شدن، در اختیار شما قرار دهد. به این وسیله هدر رفتگی عرض محیط را در کمترین میزان خود تجربه کرده و بالاترین بهره وری را خواهید داشت.

انعطاف پذیری سایز برای قرار گیری در هر قالبی

نوع ساخت و ماهیت شیشه های برقی، انعطاف پذیری سایز داشته و در هر قالب و ساختاری جای می گیرد. کافی ست که شما این شیشه ها را از یک برند معتبر و تأمین کننده ی تخصصی خریداری نمایید تا نصب آن در هر قالبی که مایل باشید، با مهارت و به درستی صورت پذیرد.

سرعت بالای باز و بسته شدن

شیشه های برقی با سرعت بالایی باز و بسته شده و این باعث می شود تا حجم ترافیک ورودی و خروجی به سرعت کاهش پیدا کرده و هرگز ازدحام را در استفاده از این شیشه ها تجربه نکنیم.

صرفه جویی و عدم اتلاف انرژی

با استفاده و به کار بردن شیشه های برقی، از اتلاف انرژی به شکلی قابل توجه ممانعت به عمل خواهید آورد. این شیشه ها گرما یا سرما را در داخل محیط حفظ کرده و از تبادل هوای داخل و بیرون جلوگیری می کنند. مشکل اتلاف انرژی چیزی ست که سال ها با انواع شیشه ها و درب های معمولی قدیمی داشته ایم. اما با ظهور نسل شیشه های برقی و درب اتوماتیک تاشو و غیره ، صرفه جویی در انرژی به طرز چشمگیری اتفاق افتاد.

بیشتر بخوانید  راهنمای خرید درب اتوماتیک شیشه ای

جلوگیری از ورود آلودگی ها

با توجه به فیت شدن کامل شیشه برقی در چهارچوب مورد نظر، هیچ گونه آلودگی هوا و یا ذرات و گرد وغبار، در زمان بسته بودن آن؛ قدرت نفوذ به محیط داخلی را نخواهد داشت.

ضریب امنیتی بالا

این شیشه ها ضریب امنیتی بالایی داشته و در مقابل ضربات استحکام قابل توجهی دارند. همین طور جنس آن ها به شکلی ست که در مقابل حرارت و برودت هوا نیز مقاومت دارند و گرم و سرد شدن، صدمه ای به این نوع محصول وارد نمی کند.

نیاز دنیای امروز، بشر را به سمت استفاده از ابزارهای مدرن و با طراحی های مطابق با عصر تکنولوژی پیش برده و سوق می دهد.

در صورتی که بخواهیم از این میدان رقابت بیرون نمانده و در هر سازه ای و با هر کاربری، نامی درخشان داشته و رضایت مشتریان خود را جلب کنیم؛ استفاده از ابزار دنیای مدرن ضرورت پیدا می کند.

شیشه برقی، درب های اتوماتیک، درب های خودکار تلسکوپی و مانند آن ها؛ همگی در مدرن سازی سازه های امروزی بسیار موثر خواهند بود. با به کار بردن این محصولات علاوه بر بالا بردن ضریب سهولت کاربری، ظاهری شکیل تر و زیباتر نیز به ساختمان خود می بخشید.

امتیاز ما
برای رای دادن روی ستاره ها کلیک کنید!
[تعداد: میانگین: ]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست