درب شیشه ای برقی

درب شیشه ای برقی

درب شیشه ای برقی به عنوان یک ابزار کاربردی در مدرنیزه سازی ساختمان ها محسوب می شود. با استفاده از درب های شیشه ای برقی کاربری ساده تر و راحت تری به ساختمان هایمان بخشیده و ضمن برخورداری از مزایای آن، رضایت ارباب رجوع را بالا می بریم.

با استفاده از درب های شیشه ای اتوماتیک امکان این را به وجود می آوریم که افراد بدون دخالت دست، و به کار بردن انرژی عبور و مرور داشته باشند.

در اینجا می خواهیم به مکان های ضروری استفاده از درب های شیشه ای از نوع برقی و خودکار بپردازیم:

مکان های ضروری استفاده از درب شیشه ای برقی

مهم ترین مکان هایی که به کار بردن یا نبردن درب برقی شیشه ای در آن ها بسیار متفاوت بوده و مسائلی را به وجود خواهد آورد، به قرار زیر هستند.

بیمارستان ها، داروخانه ها، آزمایشگاه ها و درمانگاه ها

می توانیم بگوییم که به طور کلی، تمامی مراکز درمانی که مراجعات روزانه دارند، نیازمند استفاده از درب های اتوماتیک شیشه ای می باشند. با در نظر گرفتن میزان رفت و آمد روزانه ی بیماران، همراهان آن ها، پرستاران، پزشکان و دیگر پرسنل درمانی؛ درب های غیربرقی مشکلات زمان بندی و ترافیک تردد ایجاد خواهند کرد.

به علاوه تصورش را بکنید که هر یک از افراد دارای بیماری های متفاوت با دست خود دستگیره ی درب را باز کرده و داخل یا خارج شود! در این صورت انواع و اقسام بیماری های واگیردار و مسری، قابل انتقال بوده و مرکز درمانی به یک بستر انتقال دهنده ی جدی تبدیل می شود. پس اگر هنوز از درب دستی برای داروخانه، آزمایشگاه یا درمانگاه خود استفاده می کنید، دست به کار شوید. ما به شما کمک خواهیم کرد تا درب شیشه ای مناسب و با کیفیت و کارکرد عالی خریداری کنید.

بیشتر بخوانید  کنترل باکس درب اتوماتیک شیشه ای
درب شیشه ای برقی

برای مشاهده قطعات اُپراتور های KABA-SLA60 و ES200

مراکز خرید

مراکز خرید نیز کاملا کاربری و آسایش خود را وابسته به استفاده از درب های اتوماتیک شیشه ای خواهند یافت. با توجه به حجم ورودی روزانه و خروجی هایی که با دست های پر مشتری ها صورت می گیرد، چاره ای جز استفاده از درب های برقی نخواهیم داشت.

اگر قرار باشد که هر مشتری برای ورود و خروج ناچار به پیچاندن دستگیره باشد، صفی طولانی از مردمی که کیسه های خرید را حمل می کنند، مقابل درب خروجی مرکز خرید خواهیم داشت. بنابراین کاملا ضرورت دارد که در مراکز خرید از درب های شیشه ای استفاده شود که به صورت خودکار و برقی باز شده و به همان شکل بسته می شوند.

به علاوه با توجه به حجم رفت و آمدهای روزانه، در صورت عدم به کار بردن درب های اتوماتیک شیشه ای، ازدحام جمعیت برای ورود و خروج و زمانبر شدن آن هم مشتری ها را ناراضی خواهد ساخت و هم راندمان کاری و بازده فروش مرکز خرید را کاهش می دهد. اگر شما صاحب یک مرکز خرید یا یک فروشگاه هستید قطعا سرمایه ی قابل توجهی برای راه اندازی این فروشگاه صرف کرده اید و یکی از اهداف شما این خواهد بود که مشتریان شما در فروشگاه، حس خریدی آسان و لذت بخش را تجربه کنند و به مشتریان دائمی تبدیل شوند بنابراین با نصب یک درب شیشه ای اتوماتیک، رفاه مشتریان عزیزتان را تامین کنید.

ساختمان های تجاری

ساختمان های تجاری نیز موقعیت مشابهی چون مراکز خرید دارند. در این ساختمان ها هم به صورت روزانه رفت و آمدهای متعددی را شاهد هستیم. رفت و آمدهایی که جامعه ی آماری متفاوتی دارند. افراد با مقام های اجتماعی و علمی گوناگون و یا حتی برخی از اشخاص دارای معلولیت های خاص ممکن است به این ساختمان های تجاری رفت و آمد داشته باشند. به همین دلیل و به طور کلی برای حفظ شخصیت ساختمان و راحتی رفت و آمد، نیازمند استفاده از درب های خودکار شیشه ای هستیم.

بیشتر بخوانید  درب اتوماتیک شیشه ای درما

فرودگاه ها

در فرودگاه ها اوضاع به مراتب جدی تر می شود. مردمی که به فرودگاه ها رفت و آمد می کنند، حداقل یک چمدان همراه خود دارند و به هیچ وجه برای عبور و مرور کاندیداهای خوبی جهت باز و بسته کردن درب نیستند. این اشخاص معمولا عجله نیز داشته و باید خیلی سریع خود را به گیت پرواز برسانند. علاوه بر این ازدحام و ترافیک جمعیت در فرودگاه ها غالبا به شدت بالاست و نیازمند تسریع امر رفت و آمد هستیم.

درب های شیشه ای برقی به کار رفته در فرودگاه ها معمولا از نوع اسلایدی و عریض آن بوده و سعی می شوید که بالاترین عرض رفت و آمد را ایجاد کرد.

درب شیشه ای برقی

سوپرمارکت ها

نباید تصور کنید که سوپرمارکت ها در نیاز به درب های برقی تفاوتی با مراکز خرید دارند. مردمی که به سوپرمارکت ها می آیند نیز معمولا با دست هایی پر از خرید خارج می شود. علاوه بر این که در سوپرمارکت ها غالبا از چرخ یا سبد خرید نیز خبری نیست و آن ها باید با دست های پر و سنگین بیرون بروند. همین طور مادران با کودکان خود که در آغوش و یا در کالسکه هستند، به سوپر مارکت وارد و از آن با حجم بیشتری از درگیری دست ها خارج می شوند! بنابراین سوپر مارکت ها را در شمار یکی از مهم ترین مکان های استفاده ی ضروری از این مدل درب های مدرن و هوشمند قرار می دهیم.

مهد کودک ها و مدارس

در مهد کودک ها نیز با کودکانی روبرو هستیم که برای ورود و خروج به بخش های مختلف، احتمالا ناتوان از باز کردن و بستن درب ها می باشند. علاوه بر این موضوع بسیار مهم تر در مهدهای کودک به کنترل کودکان بازمی گردد. مربیان مهد کودک باید به شدت رفت و آمد کودکان را کنترل نمایند. به همین دلیل قرار دادن یک درب برقی در محل اتاق ها و یا حد فاصل فضای داخلی و حیاط، ضروت کامل دارد. با قرار دادن درب های اتوماتیک می توانیم آن ها را در زمان لازم قفل نگاه داشته و امکان خروج احتمالی کودکان را به صفر برسانیم.

بیشتر بخوانید  موتور درب اتوماتیک شیشه ای

همین طور نشکن و ضد ضربه بودن درب های شیشه ای امنیت و ایمنی لازم برای مهدهای کودک را تامین می سازد.

در مورد مدارس نیز وضعیت تقریبا به همین منوال است. زنگ های تفریح و یا موقع تعطیل شدن مدارس، با حجم خروجی پرترافیکی از دانش آموزان روبرو می شویم. با قرار دادن درب های خودکار این حجم خروجی به خوبی کنترل شده و راحتی افزون تری ایجاد می شود.

در مدارس نیز ساعاتی نیازمند قفل و مسدود شدن راه خروجی هستیم، که درب های شیشه ای برقی این امکان را به راحتی و با ضریب اطمینان بالا ایجاد می کنند.

ما محصولاتمان را با ضمانت و خدمات پس از فروش به شما می دهیم .

 
ما تلاش می کنیم که شما برای انتخاب درب اتوماتیک شیشه ای راحت تر تصمیم بگیرید. شما هم با ما همراه شوید تا رفاه و آسایش مشتریان و مراجعین خود را تامین نمایید.
امتیاز ما
برای رای دادن روی ستاره ها کلیک کنید!
[تعداد: میانگین: ]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست