درب اتوماتیک شیشه ای درما

درب اتوماتیک شیشه ای درما

درب اتوماتیک شیشه ای درما یکی از بهترین و قوی ترین انواع درب اتوماتیک شیشه ای است که می تواند بهترین و ممتازترین پاسخگویی به نیازهای مشتری را از خود نشان دهد.

در صورتی که به دنبال انتخاب و خرید یک درب خودکار شیشه ای با ویژگی های عالی و عملکرد تراز اول هستید، درب اتوماتیک شیشه ای درما، پاسخگوی شما بوده و می تواند با طول عمر بالا و کمترین خرابی قطعات، تا مدت ها کارایی داشته و بی هیچ نقصی عملکرد خود را ارائه دهد.

درب اتوماتیک شیشه ای درما

ویژگی های درب اتوماتیک شیشه ای درما

این درب که نام فنی آن را باید ES200 اعلام کنیم، به لحاظ زیبایی در درجه اول قرار داشته و به لحاظ سخت افزاری و ویژگی های فنی نیز دارای فاکتورهای چشمگیر و قابل توجهی می باشد.

درب ES200 درما را باید در گروه درب های آلمانی باکیفیت قرار دهیم. موتور این درب از نوع 40 W دانکر آلمان است. همان طور که می دانید موتورهای درب خودکار از نوع دانکر آلمان، در شمار بهترین موتورهای درب های اتوماتیک قرار دارند و کمترین میزان خرابی و عیب در این موتورها را تا به حال داشته ایم. این موتورها برای استفاده طولانی مدت و ترددهای زیاد طراحی شده و قدرت فوق العاده ای دارند.

همچنین مدار فرمان درب اتوماتیک درما، فوق العاده هوشمند بوده و یک پله یا حتی بیشتر از سایر مدار فرمان هایی که در درب های دیگر می بینیم، بالاتر و قوی تر است.

از آن گذشته، دیگر نقطه قوت این نوع درب شیشه ای اتوماتیک را باید به هنگرها و غلطک های آن مربوط بدانیم. هنگر دو بلبرینگی  و غلطک های بسیار قوی در این درب شیشه ای، باعث می شوند که عملکرد آن بسیار عالی بوده و حین حرکت کردن لت ها، کمترین نااستواری و کوچکترین لغزش یا لرزش را شاهد نباشیم.

بیشتر بخوانید  کنترل باکس درب اتوماتیک شیشه ای

به طور کلی سیستم این درب بسیار قوی بوده و ریل آن نیز بسیار سنگین و محکم است. درست به همین دلیل می باشد که از درب اتوماتیک شیشه ای درما در پروژه های فوق العاده سنگین و حرفه ای استفاده می شود. به این معنا که اگر به دنبال درب اتوماتیکی برای فضاهای پرتحرک باشید، این درب پاسخگوی نیاز شما خواهد بود.

همچنین اگر نیازمند نوعی از درب اتوماتیک هستید که ضمن جوابگویی به میزان تردد بالا، سر و صدایی نداشته و حین باز و بسته شدن، هیچ صدای اضافه ای به گوش نرسد، درب اتوماتیک درما را عالی خواهید یافت.

به طور معمول شاهد هستیم که از این نوع درب در بیمارستان ها، بخش های ویژه ICU و CCU، مراقبت های نوزادان NICU، بخش زایمان و … استفاده می شود. به طور کلی در هر فضایی که نیازمند برقراری سکوت کامل باشیم، استفاده از این نوع درب توسط کارشناسان درب های اتوماتیک شیشه ای، توصیه می شود.

همین طور لازم به ذکر است که جنس به کار رفته در ساخت این درب اتوماتیک، از بهترین مواد بوده و شما می توانید از طول عمر آن و کمترین میزان خرابی اطمینان کامل داشته باشید.

ریل و کاور درب اتوماتیک درما بسیار سنگین انتخاب شده و کاملا استاندارد هستند. این موضوع باعث می شود که عملکرد درب هرگز تحت الشعاع منفی قرار نگرفته و علی رغم میزان تردد بالا در شبانه روز، همچنان کیفیت کار خود را حفظ کند.

برای خرید درب اتوماتیک شیشه ای، با انواع درب خودکار آشنا شوید.

سخن پایانی

در صورتی که برای نصب درب شیشه ای خودکار درما به عنوان یکی از ممتازترین درب های اتوماتیک شیشه ای، از کارشناسان رسمی و حرفه ای نصب درب های خودکار بهره مند شوید، می توانید از عملکرد بی نقص آن مطمئن بوده و تا مدت های طولانی بی وقفه از این محصول بهره مند شوید.

بیشتر بخوانید  درب اتوماتیک اسلایدی

اما نصب غیرحرفه ای و بدون کارشناسی، می تواند این درب یا هر درب اتوماتیک دیگری را با مشکل همراه ساخته و در کمترین زمانی به صرف هزینه های جانبی برای تعمیرات یا تنظیم دوباره و حتی تعویض قطعات بعضا گران قیمت، منجر شود.

از این روی توصیه می شود که در صورت انتخاب درب اتوماتیک شیشه ای درما و خرید آن، حتما از کارشناسان مجرب و حرفه ای نصب درب های اتوماتیک شیشه ای، کمک گرفته و اجازه دهید تنظیمات آتی و سرویس های دوره ای نیز سر زمان خود و به وسیله همین کارشناسان انجام شود تا خرید شما، بالاترین بازدهی و بهره وری را با خود همراه داشته باشد.

امتیاز ما
برای رای دادن روی ستاره ها کلیک کنید!
[تعداد: 1 میانگین: 4]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست