ابعاد درب اتوماتیک شیشه ای

ابعاد درب اتوماتیک شیشه ای

ابعاد درب اتوماتیک شیشه ای یکی از فاکتورهایی ست که حین انتخاب و سفارش درب های خودکار باید به آن توجه داشته باشید. عرض و ارتفاع درب های خودکار متناسب با فضا و چهارچوبی که در اختیار دارید، برش خواهد خورد و می توان گفت که این درب ها برای هر قالبی سازگاری خواهند داشت.

ابعاد درب اتوماتیک شیشه ای

فارغ از ابعاد درب اتوماتیک شیشه ای ، وزن فریم نیز بسیار اهمیت دارد. بسته به نوع کاربری و میزان رفت و آمد از مسیر این درب اتوماتیک، وزن فریم تاثیرگذار خواهد بود. جنس شیشه به کار رفته در درب خودکار نیز می تواند از جنس شیشه یا شیشه سکوریت بوده و مقاومت بارها بیشتری داشته باشد.

توجه داشته باشید که در فرآیند خرید درب اتوماتیک شیشه ای، باید مشتری ضمن فهرست کردن تمامی مواردی که در خصوص کاربرد و نوع استفاده و نیازهای خود، از مشاوره و کارشناسی درب های خودکار نیز بهره مند شود. مشاور و کارشناس فروش درب های اتوماتیک در تمامی انواع آن، می تواند با سنجش نیازهای مشتری؛ بهترین انتخاب و مدل را برای وی به وجود بیاورد.

شما ممکن است نسبت به نوع خاصی از درب اتوماتیک شیشه ای ترجیح داشته باشید، اما آن نوع درب به هیچ عنوان مناسب کاربری و محل استفاده ای که در نظر گرفته اید؛ نباشد. به همین دلیل تنها کارشناسان فروش درب های اتوماتیک شیشه ای در انواع دوار، تک لت، دو لت و … می توانند راهنمایان خوبی برای انتخاب و خرید باشند.

در ضمن کارشناسان فروش درب های خودکار، با محاسبه ابعاد درب اتوماتیک شیشه ای در محل مورد نظر شما؛ مناسب ترین را پیشنهاد کرده و اندازه گیری مطابق چهارچوب محل انجام خواهد شد.

بیشتر بخوانید  علت لرزش درب اتوماتیک شیشه ای

توجه داشته باشید که کمترین نامیزانی ابعاد درب اتوماتیک شیشه ای با چهارچوب محل مورد نظر، موجب ایجاد نازیبایی و عدم کارکرد درست درب خواهد شد. در صورتی که درب خودکار به درستی در چهارچوب قرار نگرفته و کمترین میزان عدم توازن را داشته باشد؛ ظرف مدت کوتاهی استهلاک زیادی را تجربه کرده و طول عمر آن به شدت پایین خواهد آمد.

کارشناسان نصب درب های خودکار به محل مورد نظر مشتری مراجعه نموده و اندازه گیری ابعاد را با ابزار کاملا دقیق و مهندسی انجام می هند. عرض و ارتفاع درب ها یا لت ها باید با دقت و ظرافت صورت بگیرد. همین طور برای آهن کشی و محل قرارگیری ریل ها نیز مرحله ی دیگری از اندازه گیری را پیش رو خواهیم داشت.

یک لت یا دو لت بودن درب شیشه ای اتوماتیک نیز در اندازه گیری ابعاد آن تاثیر مستقیم دارد و نحوه ی اندازه گیری در دو مدل مختلف، متفاوت خواهد بود.

هر لت یک قاب فلزی مخصوص به خود دارد و تمام این ها در اندازه گیری ابعاد، تاثیرگذار خواهند بود. (به طور مثال در درب های متحرک، ارتفاع لنگه باید چیزی نزدیک به 2 سانتی متر از ارتفاع لنگه در درب های ثابت کمتر باشد. به این دلیل که در لنگه های متحرک؛ نیازمند حرکت روان و سهل هستیم و کمتر بودن ارتفاع، آن را تامین می سازد.)

برای سفارش درب اتوماتیک شیشه ای در مورد ابعاد دقیق درب از کارشناسان مجرب مانیس دُر مشاوره بگیرید.

021-88662673

تناسب میان ابعاد درب اتوماتیک شیشه ای و وزن آن

لازم به ذکر است که حتما باید میان ابعاد درب خودکار شیشه ای و وزن آن تناسب مستقیم و منطقی وجود داشته باشد. در صورتی که میان ابعاد و وزن درب خودکار، تناسب درستی ایجاد نشده باشد، عملکرد درب تحت تاثیر قرار گرفته و باز و بسته شدن آن مختل خواهد شد.

بیشتر بخوانید  نصب درب اتوماتیک شیشه ای

حتی اگر درب به درستی باز و بسته شده و مشکلی در این خصوص از خود نشان ندهد، حتما این عدم تناسب میان ابعاد و وزن درب روی موتور آن تاثیرات منفی و زودهنگام می گذارد. در این شرایط، بسیار زودتر از آن چه باید و مورد انتظار است؛ با استهلاک و خرابی موتور درب خودکار روبرو می شوید. این مورد می توانید هزینه های تعمیر و یا حتی تعویض قطعات را برای شما به همراه داشته باشد.

از این روی توصیه می کنیم که همیشه برای اندازه گیری ابعاد و سفارش درب خودکار به سراغ تامین کننده های معتبر رفته و اجازه دهید فرایند توسط کارشناسان خبره صورت بگیرد. تنها در این صورت است که می توانید از طول عمر کامل و کیفیت بالای عملکرد درب خودکاری خریداری شده؛ اطمینان حاصل نمایید.

امتیاز ما
برای رای دادن روی ستاره ها کلیک کنید!
[تعداد: میانگین: ]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست