بهترین موتورهای درب اتوماتیک شیشه ای

بهترین موتورهای درب اتوماتیک شیشه ای

با توجه به موضوع حساس ساخت درب اتوماتیک شیشه ای، استفاده از نوع موتور با کیفیت دراین سیستم ها بسیار حائز اهمیت است.

به همین دلیل شرکت های معتبر و بزرگ سازنده درب های شیشه ای اتوماتیک حساسیت خاصی نسبت به انتخاب موتور برای گرداننده ی این درب ها به خرج می دهند.

شرکت های معتبری در جهان با ساخت موتورهای با کیفیت توانسته اند نیازهای مصرف کنندگان این سیستم را مرتفع نمایند. از بهترین موتورهای درب شیشه ای اتوماتیک ، موتور دانکر آلمان (Dunker) و براشلس آلمان (Brushless) که تحت لیسانس آلمان تولید می شوند، هستند.

خدمات رسانی مناسب و استفاده از متریال بالا در ساخت موتورهای ذکر شده سبب بالاترین درصد استفاده از این نوع موتورها در صنعت درب اتوماتیک شیشه ای شده است.

با توجه به گستردگی و دقت در ساخت و تولید موتورهای دانکر، شرکت دانکر موتور فقط در زمینه ی ساخت موتور درب های شیشه ای اتوماتیک با یک ولتاژ و آمپر ثابت اکتفا ننموده است. موتورهای تولیدی این شرکت موتور 24 ولت، موتور 40 ولت، موتور60 ولت و همینطور با ولتاژهای بالاتر یا ولتاژهای پایین تر بنا به نیاز مصرف کنندگان، انواع موتورها را به صورت تخصصی و جداگانه تولید می نماید؛ و لذا با توجه به متریالی استفاده شده و تنوع محصولات شرکت دانکر موتور آلمان، تولیدکنندگان درب های اتوماتیک شیشه ای، بیش ترین علاقه را به استفاده از موتور دانکر در ساخت درب های اتوماتیک از خود نشان داده اند.

ویژگی های موتور دانکر آلمان

یکی از مهم ترین ویژگی موتورهای دانکر آلمان، داشتن قطعه ای به نام انکدر می باشد. مطمئنا این سوال برای شما پیش خواهد آمد که انکدر چیست و چه کارایی در موتور دارد ؟

بیشتر بخوانید  عیب یابی درب اتوماتیک شیشه ای

انکدر قطعه ای است که در انتهای موتور نصب می گردد و تمامی عملیات موتور را مشخص می کند که این موتور چند بار دور بزند، چه زمانی ترمز کند و کجا در حال برخورد با مانع است و باید برگردد. کل فرمان های موتور با برد در ارتباط اند. در صورتی که انکدر کار خود را به درستی انجام ندهد، موتور دانکر کارایی اش را از دست خواهد داد.

بهترین موتورهای درب اتوماتیک شیشه ای

مقایسه موتور دانکر آلمان با موتور براشلس

موتورهای دانکر قدرت بیشتری در مقایسه با موتورهای براشلس دارند و از آنجایی که سیستم موتورهای دانکر آلمان ذغالی است یعنی با ذغال به موتور فرمان می دهد به همین علت است که قدرت و سرعت و عکس العمل این موتورها بیشتر است.

لذا باید با توجه به تعداد تردد مکانی که می خواهید درب شیشه ای اتوماتیک نصب نمایید، از موتورهای دانکر یا براشلس استفاده نمایید؛ به این صورت که در مکان های با تردد فوق العاده بالا یا فضاهایی که اندازه ارتفاع درب اتوماتیک از اندازه استاندارد بزرگتر است، توصیه می شود از اپراتورهایی که موتور آن ها دانکر آلمان می باشد، استفاده گردد و در محیط هایی با تردد متوسط و درب هایی با لنگه های متوسط، استفاده از اپرتورهایی با موتور براشلس جوابگوی نیاز مصرف کنندگان خواهد بود.

به عنوان مثال برای درب بانک ها، تالارهای پذیرایی و بعضی هایپرمارکت های شلوغ، تاکید می شود که از اپراتورهای KABA-SLA60 و ES200 Dorma که موتور دانکر آلمان دارند، استفاده گردد و در محل های تجاری نظیر مشاورین املاک، کافه ها و لابی ساختمان ها که میزان رفت و آمد در آن متوسط بوده، نصب سیستم هایی با موتور براشلس مناسب است.

بیشتر بخوانید  تنظیمات درب اتوماتیک شیشه ای
بهترین موتورهای درب اتوماتیک شیشه ای
بهترین موتورهای درب اتوماتیک شیشه ای

ضمنا باید این نکته را یادآور شوم که این یک توصیه استاندارد است و نهایتا تصمیم گیری بر عهده مشتریان گرامی می باشد.

ساختار موتور براشلس از موتورهای دانکر ارزان تر و اقتصادی تر بوده و از آن ها در مکان هایی که میزان تردد در آن جا به نسبت کم تر است، استفاده می شود.

موتورهای دانکر و براشلس از محصولات وارداتی مجموعه ی مانیس دُر است و سال هاست که با این موتورها کار کرده و در مکان های مختلف، این موتورها را تست کرده اند. موتورهای دانکر آلمان و براشلس از لحاظ کیفیت و کارایی امتحان خود را پس داده اند.

امتیاز ما
برای رای دادن روی ستاره ها کلیک کنید!
[تعداد: میانگین: ]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست