راهنمای نصب درب اتوماتیک شیشه ای رکورد

راهنمای نصب اپراتور رکورد

ابتدا بعد از اتمام سیم کشی و نصب کامل درب شیشه ای اتوماتیک ، دکمه ریست روی کنترل باکس (دکمه آبی رنگ ) را نگه داشته تا چراغ قرمز رنگ 4 بار چشمک بزند . سپس از روی کلید تعیین وضعیت وارد منوی تنظیمات شوید.

جهت حرکت کردن، در منوی تنظیمات با استفاده از دکمه های کلید تعیین وضعیت از دکمه + یا اتوماتیک جهت حرکت به سمت پایین، از دکمه – یا قفل جهت حرکت به سمت بالا، از دکمه پارشال اپن یا نیمه باز جهت برگشت به منوی قبل یا خروج از برنامه و از دکمه رکورد جهت ذخیره و یا تایید تنظیمات استفاده نمایید.

طبق راهنمای نصب اپراتور رکورد ،جهت راه اندازی سیستم وارد گزینه ی سوم learning system شده و دکمه رکورد را  2 بار فشار دهید. در این حالت درب شیشه ای اتوماتیک به آرامی شروع به باز شدن کرده و در حالت باز باقی می ماند. دکمه قفل را نگه دارید تا درب به طور کامل بسته شود. درب مجدد باز می شود. برای بار دوم دکمه قفل را نگه دارید تا درب بسته شود. در این مرحله دکمه رکورد را 2 بار فشار دهید تا ادامه کار انجام شود. کلید قفل را نگه دارید تا درب مجددا کامل بسته شودو سپس دکمه رکورد را فشار می دهیم . اکنون راه اندازی درب به پایان رسیده است و شما می توانید از منو خارج شوید.

نکته : چنانچه در سیستم از قفل اکترومکانیکی استفاده می شود بایستی از گزینه شماره دو configure system گزینه Lock type و سپس گزینه motor powered را انتخاب نمایید تا قفل سیستم فعال گردد. در غیر این صورت و یا انتخاب گزینه های دیگر قفل عمل نخواهد کرد.

بیشتر بخوانید  درب اتوماتیک مغازه

کاتالوگ راهنمای نصب اپراتور رکورد

مراحل کامل برنامه ریزی اپراتور Record در این کاتالوگ توضیح داده شده است

راهنمای رفع ایراد درب اتوماتیک شیشه ای رکورد

راهنمای نصب درب اتوماتیک شیشه ای رکورد
راهنمای نصب درب اتوماتیک شیشه ای رکورد
راهنمای نصب درب اتوماتیک شیشه ای رکورد
راهنمای نصب درب اتوماتیک شیشه ای رکورد
اپراتور رکورد

سوالاتی که در خصوص نصب اپراتور Recod مطرح است

امتیاز ما
برای رای دادن روی ستاره ها کلیک کنید!
[تعداد: 3 میانگین: 4.7]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست