راهنمای نصب درب اتوماتیک شیشه ای رکورد

راهنمای نصب اپراتور رکورد

ابتدا بعد از اتمام سیم کشی و نصب کامل درب شیشه ای اتوماتیک ، دکمه ریست روی کنترل باکس (دکمه آبی رنگ ) را نگه داشته تا چراغ قرمز رنگ ۴ بار چشمک بزند . سپس از روی کلید تعیین وضعیت وارد منوی تنظیمات شوید.

جهت حرکت کردن، در منوی تنظیمات با استفاده از دکمه های کلید تعیین وضعیت از دکمه + یا اتوماتیک جهت حرکت به سمت پایین، از دکمه – یا قفل جهت حرکت به سمت بالا، از دکمه پارشال اپن یا نیمه باز جهت برگشت به منوی قبل یا خروج از برنامه و از دکمه رکورد جهت ذخیره و یا تایید تنظیمات استفاده نمایید.

طبق راهنمای نصب اپراتور رکورد ،جهت راه اندازی سیستم وارد گزینه ی سوم learning system شده و دکمه رکورد را  ۲ بار فشار دهید. در این حالت درب شیشه ای اتوماتیک به آرامی شروع به باز شدن کرده و در حالت باز باقی می ماند. دکمه قفل را نگه دارید تا درب به طور کامل بسته شود. درب مجدد باز می شود. برای بار دوم دکمه قفل را نگه دارید تا درب بسته شود. در این مرحله دکمه رکورد را ۲ بار فشار دهید تا ادامه کار انجام شود. کلید قفل را نگه دارید تا درب مجددا کامل بسته شودو سپس دکمه رکورد را فشار می دهیم . اکنون راه اندازی درب به پایان رسیده است و شما می توانید از منو خارج شوید.

نکته : چنانچه در سیستم از قفل اکترومکانیکی استفاده می شود بایستی از گزینه شماره دو configure system گزینه Lock type و سپس گزینه motor powered را انتخاب نمایید تا قفل سیستم فعال گردد. در غیر این صورت و یا انتخاب گزینه های دیگر قفل عمل نخواهد کرد.

بیشتر بخوانید  خدمات پس از فروش درب شیشه ای اتوماتیک

کاتالوگ راهنمای نصب اپراتور رکورد

مراحل کامل برنامه ریزی اپراتور Record در این کاتالوگ توضیح داده شده است

راهنمای رفع ایراد درب اتوماتیک شیشه ای رکورد

راهنمای نصب درب اتوماتیک شیشه ای رکورد
راهنمای نصب درب اتوماتیک شیشه ای رکورد
راهنمای نصب درب اتوماتیک شیشه ای رکورد
راهنمای نصب درب اتوماتیک شیشه ای رکورد
اپراتور رکورد

سوالاتی که در خصوص نصب اپراتور Recod مطرح است

نحوه ریست کردن رکورد ۱۷ به چه صورت است؟

روی کنترل باکس یک شاسی فشاری وجود دارد با نگه داشتن آن، led شروع به چشمک زدن می کند. زمانی که چشمک زدن دستگاه به اتمام رسید، دستگاه ریست می شود.

آیا رکورد ۲۱ بدون صفحه کلید قابلیت راه اندازی دارد زیرا ۵ و ۶ مربوط به مسائل دیگری بود؟

5و۶ برای رکورد ۱۶و۱۷است.برای رکورد ۲۰ و ۲۱ حتما باید کلید باشد.

مدل رکورد ۱۶ را می توان بدون صفحه کلید راه اندازی کرد؟

بله ۵به ۶ اتوماتیک / ۵به۷ باز دائم و اگر هیچ یک از شماره های ذکر شده وصل نباشد قفل است.

جهت راه اندازی درب رکورد ۲۱ بعد از نگه داشتن سوییچ ریست روی برد و فعال شدن تنظیمات روی صفحه نمایش، کلید مثبت جهت پایین آمدن کار نمیکند آیا صفحه کلید مشکل دارد یا خیر ؟

اگرتمامی حالت های درب اتوماتیک روی کلید تعین وضعیت عمل کند به احتمال زیادرکلید سالم است. ولی برای اطمینان دکمه ریست کنترل باکس فشار دهید تاچهار بار چشمک بزند سپس منوی روی کلید باز می شود که در آن قسمت هم کلید مثبت منفی و رکورد را هم می توان چک کرد که سالم است یا خیر .برای راه اندازی رکورد ۲۰ و ۲۱ باید گزینه موتور قفل و نوع اپراتور باید به درستی انتخاب شود، در غیر این صورت کار نمی کند.

بیشتر بخوانید  درب برقی : کاربردها
رکورد ۱۶روی کلید کردان ۳ و ۶ چشمک میزند. چطور می توان آن را غیر فعال کرد؟

این ارور مربوط به باتری می باشد.

در صورتی که باتری وصل نباشد، فیوز باتری سوخته باشد و یا باتری فاسدباشد این ارور را ظاهر می شود.جهت از بین بردن این موارد را چک بفرمایید.ولی اگر باتری نداشته باشید روی کنترل باکس چامپر است جای جامپر عوض بشود سیستم بدون باتری می شود.به این نکته توجه فرمایید که بعداز عوض کردن جامپرکنترل باکس را ریست فرمایید.

امتیاز ما
برای رای دادن روی ستاره ها کلیک کنید!
[تعداد: 3 میانگین: 4.7]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست