درب اتوماتیک مغازه

درب اتوماتیک مغازه

درب اتوماتیک مغازه در سبک معماری امروزی و کاربری انواع مغازه ها، رفته رفته جزء ضروریات به نظر می رسد. شاید چند سال پیش کمتر شاهد استفاده از این درب ها برای مغازه های محلی و معمولی بودیم، اما اکنون نیاز جامعه ناخودآگاه صنوف را به این سمت می کشاند.

با نگاهی به ردیف مغازه هایی که به ویژه در خیابان های پررفت و آمد قرار گرفته اند، درب ورودی بیشتر آن ها را باز می بینیم. این موضوع سبب هدررفت شدید انرژی شده و در فصول گرم و سرد سال آزاردهنده خواهد بود.

اما به دلیل میزان رفت و آمدهای مشتریان به داخل مغازه و برای جذب مشتری، مغازه دار ناچار به باز گذاشتن درب مغازه ی خود می باشد.

به عنوان یک خریدار با خود تصور کنید که تا چه اندازه مایل به وارد شدن داخل مغازه ای هستید که درب آن بسته می باشد؟ بیشتر ما ترجیح می دهیم از درب های باز عبور کرده و به راحتی داخل شویم!

آیا شما قصد دارید درب مغازه خود را اتوماتیک کنید؟

آیا شما اطلاعات کافی در خصوص انواع درب اتوماتیک شیشه ای دارید؟ با برندهای اپراتور درب اتوماتیک شیشه ای آشنا هستید؟
فقط کافی است با یک تماس تلفنی با کارشناسان فنی مانیس دُر و استفاده از مشاوره رایگان آنان، مناسب ترین درب شیشه ای اتوماتیک را برای مغازه خود انتخاب کنید.

با شماره های زیر تماس بگیرید؟

021-88662673 - 0912-2194471

درب اتوماتیک مغازه، راه حلی کاربردی و مدرن

با ظهور درب های اتوماتیک شیشه ای، دیگر ناچار نیستیم به شکل سنتی از باز گذاشتن درب های مغازه در بازاریابی خود استفاده کنیم. دنیای مدرن و پیشرفت سازه های امروزی، این اجازه را به ما می دهد تا با نصب درب اتوماتیک مغازه، همیشه دو حالت درب باز و درب بسته را در کنار یکدیگر داشته باشیم. به این صورت که به محض قرار گرفتن مشتری مقابل درب، به آن حالت دلخواه و ایده آل باز بودن مسیر ورودی می رسیم، و پس از عبور مشتری یا زمانی که کسی قصد داخل شدن ندارد؛ دوباره درب مغازه بسته شده و صرفه جویی در انرژی را داریم.

بیشتر بخوانید  درب شیشه ای اتوماتیک کابا

مزایای استفاده از درب اتوماتیک مغازه

از مزایای استفاده از درب اتوماتیک مغازه می توان به موارد زیر اشاره کرد:

ایمنی

استفاده از درب اتوماتیک مغازه از چند لحاظ سطح ایمنی بالاتری به وجود می آورد. نخست این که درب های اتوماتیک می توانند رفت و آمد را کنترل کرده و با خاصیت ضدضربه بودن، مقاومت بالایی دارند. در زمان ضرورت می توان این درب ها را با قفل اتوماتیک آن بسته نگاه داشته و از ورود و خروج جلوگیری به عمل آورد.

زیبایی

درب های اتوماتیک مغازه زیبایی ویژه ای به وجود می آورند. این درب ها شکل نامرتب ورودی مغازه را سامان بخشیده و نمای زیبایی خلق می کنند.

به واقع در سبک ساخت و ساز امروزی و مدل دکوراتیو بیرونی، استفاده از درب های قدیمی و سنتی چندان ایده آل به نظر نمی رسد.

زمانی بود که درب های اتوماتیک تنها برای فروشگاه های بزرگ و مراکز تجاری عظیم مورد استفاده قرار می گرفتند. اما در حال حاضر و با حرکت جوامع به سمت جهانی شدن و همسویی با عصر تکنولوژی، دیگر در ساختمان های کوچک،  مغازه ها، ورودی بوتیک ها و غیره نیز انتظار روبرو شدن با درب های اتوماتیک را داریم.

مقرون به صرفه بودن

اگر چه برای خرید درب اتوماتیک مغازه می باید هزینه ای اضافه انجام دهید، اما این در حقیقت نوعی صرفه جویی در هزینه ها خواهد بود.

درب های اتوماتیک از طول عمر بالایی برخوردار هستند و خیلی به ندرت نیاز به تعمیرات پیدا می کنند. با یک بار خرید درب شیشه ای خودکار، برای سال های سال از هر گونه دستکاری و تغییرات و نیز تعمیر درب ورودی مغازه ی خود بی نیاز خواهید بود.

بیشتر بخوانید  خدمات پس از فروش درب شیشه ای اتوماتیک

بخشیدن حس خوب به مشتری ها

مشتری ها با دیدن درب های اتوماتیک احساس بهتری نسبت به آن مغازه پیدا کرده و برای خرید مشتاق تر می شوند. به واقع اگر به دنبال بازاریابی هستید، استفاده از درب های اتوماتیک در بخش ورودی مغازه می تواند کاملا کارآمد ظاهر شود. مشتری ها با مشاهده ی درب اتوماتیک مغازه برای ورود و خروج تمایل پیدا کرده و با اشتیاق بیشتری به مغازه ی شما وارد می شود.

به واقع نصب درب های اتوماتیک اسلایدی یا درب های تلسکوپی برای مغازه ها یا هر واحد کاربری دیگر، به نوعی احترام به حقوق و شخصیت مشتری محسوب می شود. اگر می خواهید در دنیای رقابت بازار امروز حرفی برای گفتن داشته و مشتریانی وفادار برای خود دست و پا کنید، حتما باید تمام این ظرافت های سازه ای و غیره را رعایت کرده و لحاظ نمایید.

درب اتوماتیک مغازه

قبل از خرید درب اتوماتیک شیشه ای از کیفیت اُپراتور درب اتوماتیک اطمینان حاصل کنید.

خرید درب اتوماتیک مغازه

برای خرید درب اتوماتیک مغازه بدیهی ست که انتخاب های متفاوت و مختلفی در اختیار خواهید داشت. بسته به قالب پیکربندی چهارچوب درب و سبک دکوراسیون مغازه، می توانید از انواع درب های شیشه ای اتوماتیک استفاده کنید. برای ورودی های عریض تر، درب های دو اسلایدی و برای چهارچوب های کم عرض تر می توان از درب های تک اسلایدی بهره برداری کرد.

یک مشاور نصب درب های اتوماتیک می تواند بهترین انتخاب و گزینه ها را برای محیط مغازه ی شما برگزیده و موارد هوشمندانه ای را پیشنهاد دهد.

بیشتر بخوانید  درب شیشه ای برقی

توجه داشته باشید که برای خرید درب های خودکار مغازه حتما از طریق برندهای معتبر و نمایندگی های فروش مجاز و دارای اعتبار کافی اقدام نمایید.

امتیاز ما
برای رای دادن روی ستاره ها کلیک کنید!
[تعداد: میانگین: ]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست