خدمات پس از فروش درب شیشه ای اتوماتیک

خدمات پس از فروش درب شیشه ای اتوماتیک

شاید مهم ترین موضوعی که در رابطه با خرید درب شیشه ای اتوماتیک باید بدانیم و کم تر کسی تا به امروز بدان توجه نموده است، چگونگی خدمات پس از فروش شرکتی است که قصد داریم درب شیشه ای اتوماتیک مان را از آنجا خریداری نماییم.

مهم ترین موضوعی که راجع به خدمات پس از فروش درب شیشه ای اتوماتیک باید بدانیم این است که چه زمان هایی نیاز به این خدمات داریم و از چه کسی یا چه شرکتی می توانیم این خدمات را دریافت کنیم ؟

هنگام خرید درب شیشه ای اتوماتیک، اکثر مصرف کنندگان توجهشان به قیمت تمام شده ی این سیستم ها معطوف می باشد و تعداد کمی از مصرف کنندگان در رابطه با خدمات پس از فروش این درب ها حساسیت لازم را نشان می دهند.

لذا مجددا متذکر می شویم هنگام خرید اینگونه سیستم ها و مخصوصا سیستم درب شیشه ای اتوماتیک، توجه لازم را به موضوع خدمات پس از فروش بنمایید.

هنگامی که درب شیشه ای با قیمتی پایین تر از قیمت واقعی و با چانه زنی زیاد خریداری می کنید، شما به احتمال زیاد دچار خطای محاسباتی شده اید. در بسیاری از جنس های بیش از حد ارزان قیمت در رابطه با کیفیت کم لطفی شده است و از قطعات نامرغوب در ساخت این سیستم ها استفاده نموده اند تا بتوانند در رقابت قیمتی پیروز شوند این امر می تواند صدمات جبران ناپذیری به استفاده کنندگان از این محصولات وارد نماید به این شکل که زمانی که جنس شما ارزان قیمت و بدون پایه و اساس می باشد و تک تک قطعات و لوازم استفاده شده در این سیستم ها اعم از ریل ، کاور آلومینیومی، موتور، کنترل باکس(مدار فرمان )، بلبرینگ ها، تسمه ها ، هنگرها و سنسورهای استفاده شده و کلا تمام قطعات به علت بی کیفیت بودن دارای عمر بسیار پایینی هستند که پس از خراب شدن دیگر ارزش تعمیر را نداشته و حتما باید تعویض گردند.

بیشتر بخوانید  درب شیشه ای برقی

 

نکات خدمات پس از فروش درب شیشه ای اتوماتیک

حال به نکاتی که در رابطه با چگونگی دریافت خدمات پس از فروش از شرکت های معتبری که درب های شیشه ای اتوماتیک می فروشند، باید رعایت شود، اشاره نماییم :

اولا درب شیشه ای اتوماتیک به چه نوع خدماتی بیشتر احتیاج دارند ؟

دوم اینکه چه زمانی باید به سیستم درب شیشه ای اتوماتیک خدمات رساند تا دچار کم ترین آسیب در مرور زمان گردد؟

 سوما چه کسانی می توانند این کار را برای ما به بهترین نحو ممکن انجام دهند؟

مشتری یا مصرف کنندگان می توانند مشکلات احتمالی درب شیشه ای اتوماتیک را پیش بینی کنند و از ابتدای کار از مجموعه ای خرید کنند که برای محصولاتش خدمات پس از فروش ارائه می دهد یا اینکه اصلا به این موضوع توجهی نکنند که این بی توجهی به خدمات پس از فروش گاهی به خاطر نداشتن اطلاعات کافی می باشد. این دسته از مصرف کنندگان تا زمانی که درب شیشه ای اتوماتیک آن ها دچار مشکل نشود از مزیت داشتن خدمات پس از فروش آگاه نخواهد شد و در این شرایط مجبور هستند به شرکت هایی که کار تعمیر درب شیشه ای اتوماتیک را انجام می دهند تماس بگیرند که این کار از نظر فنی درست نمی باشد زیرا ممکن است شرکت های دیگر در مورد محصولی که شما خریداری کرده اید اطلاعات کافی نداشته باشد و با ناشی گری و نا آگاهی صدمه دیگری به دستگاه وارد کنند یا اینکه اصلا متوجه مشکل آن نشود و حتی اگر متوجه مشکل هم شد به احتمال زیاد، شما با هزینه های هنگفتی رو به رو خواهید شد.

خدمات پس از فروش درب شیشه ای اتوماتیک
خدمات پس از فروش درب شیشه ای اتوماتیک

مزیت داشتن خدمات پس از فروش

  • گاهی اوقات درب شیشه ای اتوماتیک بر اثر ضربه ای که ممکن است از طرف افراد یا اشیا بر آن وارد می شود، از تنظیم خارج گردد که در این وضعیت نیازمند تنظیم مجدد خواهد بود.
  • درب اتوماتیک شیشه ای که در فضاها یا مکان هایی که گرد و خاک زیاد باشد، نصب شوند، هر چند وقت یک بار نیازمند این هستند که درب باز گردد و روی سطح ریل که گرد و خاک گرفته است، تمیز گردد زیرا این گرد و خاک مانع حرکت درست درب خواهد شد و حتی غلطک ها نیز باید هر چند وقت یک بار توسط تینر، الکل یا بنزین شسته شوند تا جرمی که درون جداره های داخلی را گرفته است، تمیز گردد و موجب بد حرکت کردن درب نشوند.
  • درب شیشه ای اتوماتیک ممکن است از ریگلاژ خارج شود و این مشکل به خاطر شل شدن پیچ ها می باشد بنابراین درب ها در این زمان ها نیازمند آچار کشی می باشد.
بیشتر بخوانید  ریموت و ریسیور درب اتوماتیک شیشه ای
کلیک بفرمایید و با مشکلاتی که ممکن است در طول زمان برای یک درب اتوماتیک شیشه ای ایجاد شود که نیازمند خدمات پس از فروش است، آشنا شوید.

اشتباهاتی که مصرف کنندگان درب شیشه ای اتوماتیک انجام می دهند ؟

اشتباه بسیاری از مصرف کنندگان درب شیشه ای اتوماتیک این است که تازمانی که درب کار می کند به مشکلاتی نظیر ایجاد سر و صدا درب در هنگام باز و بسته شدن، توجهی نمی کنند و با شرکتی که محصول را خریداری کرده اند تماس نمی گیرند. همین سر و صدایی که درب اتوماتیک در هنگام باز و بسته شدن ایجاد می کند، یکی دیگر از نشانه های شل شدن پیچ ها می باشد و در واقعی هشداری برای مصرف کنندگان است که درب شان نیازمند سرویس می باشد.

اما مشتری به این موضوع بی توجهی می کند تا زمانی که این تنظیم نبودن موجب از بین رفتن غلطک ها می شود و هزینه ی بالاتری از هزینه سرویس دهی برای مشتری ایجاد می کند.

گاهی این مشکل موجب سوختن موتور دستگاه یا مدار فرمان آن شود که در آن هنگام هزینه ی بسیار بالایی که با هزینه ی خرید خود درب برابری می کند باید برای تعمیر و راه اندازی مجدد درب پرداخته شود.

در صورتی که اگر زمانی که متوجه سر و صدای درب می شوند با شرکت تماس بگیرند با پرداخت هزینه ای بسیار ناچیز می توانند درب را سرویس کرده و از هزینه های بالاتری که ممکن است به خاطر همین نقص در درب اتوماتیک ایجاد شود، جلوگیری کنند.

بیشتر بخوانید  درب اتوماتیک شیشه ای درما

خدمات پس از فروش در سطوح مختلفی ارائه می شود. بسیار اهمیت دارد که حین خرید درب اتوماتیک شیشه ای و یا انواع دیگر درب های خودکار؛ نسبت به خدمات پس از فروش هشیار بوده و خرید خود را از تأمین کننده ای انجام دهید که این خدمات را در سطح عالی ارائه دهد.

به خاطر داشته باشید همان قدر که کیفیت محصولی که خریداری می کنید، اهمیت دارد، باید نسبت به خدمات پس از فروش آن نیز دقت داشته باشید.

خدمات فروش شامل نگهداری، تعمیر و ارائه قطعات لازم در صورت نیاز به تعویض می شود.

کارشناسان شرکت مانیس در با داشتن تجربیات کامل و تخصص کافی، در ارائه خدمات پس از فروش به مشتریان خود؛ بسیار حرفه ای عمل می کنند. با تکیه بر این تخصص، از نگهداری انواع درب های اتوماتیک و تعمیر آن ها اطمینان خاطر خواهید داشت.

بنابراین درب اتوماتیک خو­­­د را هر از چند گاهی سرویس نمایید و از شرکتی که به آن اعتماد دارید بخواهید که این کار را برای شما انجام دهد تا با کم ترین دردسر در مسیر استفاده از درب شیشه ای اتوماتیک مواجه شوید.

امتیاز ما
برای رای دادن روی ستاره ها کلیک کنید!
[تعداد: 1 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست