فروش یراق آلات درب اتوماتیک شیشه ای

فروش یراق آلات درب اتوماتیک شیشه ای

استفاده از درب اتوماتیک شیشه ای، یکی از مهم ترین فاکتورهایی است که در ساختمان سازی مدرن امروزی به کار می رود و همین طور جهت بازسازی بناها، کاربرد خواهد داشت. از این جهت فروش یراق آلات درب اتوماتیک شیشه ای از جمله غطلک ها،پایه، لاستیک های درزبندی، هنگر،  کنترل باکس و غیره جایگاه خود را خواهند داشت.

فروش یراق آلات درب اتوماتیک شیشه ای

فروش یراق آلات درب اتوماتیک شیشه ای باید در زمینه کاملا تخصصی انجام شود و مشتری باید این موضوع را در نظر داشته باشد که دریافت قطعات غیراصل و تقلبی، می تواند عملکرد کلی درب اتوماتیک شیشه ای را تحت تاثیر منفی خود قرار دهد.

بسته به این که کدام یک از قطعات مرتبط با درب اتوماتیک شیشه ای را نیاز داشته باشید، فروش یراق آلات درب اتوماتیک شیشه ای این امکان را برای شما فراهم می سازد تا به صورت مجزا این قطعات را تهیه کرده و مشکل و یا نقص درب اتوماتیک نصب شده در محل مورد نظر خود را برطرف سازید.

اصلی ترین مواردی که در گروه یراق آلات درب های اتوماتیک شیشه ای جای می گیرند را باید در موتور، کنترل باکس، ریل و کاور، هنگر، کاور اپراتور، متوقف کننده، باطری بک آپ، قفل برقی، ریموت کنترل، کلید تعیین وضعیت، حسگرها و … بدانیم. مجموعه مانیس در تمامی این قطعات را تامین کرده و شما می توانید بهترین نوع از این قطعات را متناسب با نیاز درب شیشه ای اتوماتیکی که خریداری یا نصب کرده اید، سفارش دهید.

یک تذکر!

بیشتر بخوانید  تفاوت اپراتورهای لابل و کابا درب اتوماتیک شیشه ای

چیزی که در خصوص یراق آلات درب اتوماتیک شیشه ای بسیار اهمیت دارد، جنس این قطعات است. در صورتی که آلیاژ به کار رفته در این قطعات به اندازه کافی قوی نباشد، نمی توانید از عملکرد صحیح آن ها اطمینان داشته باشید. آلیاژهای ضعیف در طول زمان و بسیار زودتر از آن چه انتظارش را داشته باشید، از بین رفته و حتی احتمال ترک خوردن و شکستگی در قطعات وجود دارد.

به طور نمونه در بسیاری مواقع شاهد به کار رفتن پایه های غلطک ضعیف هستیم که حین باز و بسته شدن درب، ایجاد اشکال کرده و به مرور زمان عملکرد خود را از دست می دهند.

مجموعه مانیس در به عنوان یک تامین کننده بزرگ و مطمئن در زمینه فروش یراق آلات درب اتوماتیک شیشه ای، این اطمینان را به مشتریان خود می دهد که جنس این یراق آلات از آلیاژ قوی بوده و کارایی کامل در تمام طول عمر خود داشته باشند. به علاوه شما می توانید از مشاوران مانیس در، جهت خرید تجهیزات مورد نیاز درب های اتوماتیک شیشه ای، مشاوره گرفته و قطعه مورد نیاز خود را به درستی انتخاب کنید.

سخن پایانی

چیزی که در مورد درب های اتوماتیک شیشه ای باید همیشه به آن توجه داشته باشیم، ساختار یکپارچه این درب ها است. ساختاری که در عین مجزا بودن عملکرد بخش های مختلف، در یک بدنه عمل کرده و در صورتی که حتی یک قطعه کوچک و جزئی از میان آن ها، مشکل داشته باشد، کل عملکرد درب اتوماتیک شیشه ای، مختلف خواهد شد. از این جهت همیشه ضرورت دارد که کلیه بخش های این درب های خودکار مورد بررسی و بازبینی دوره ای قرار گرفته و هر قطعه ای که لازم باشد، به موقع تعویض گردد.

بیشتر بخوانید  درب اتومات شیشه ای
امتیاز ما
برای رای دادن روی ستاره ها کلیک کنید!
[تعداد: میانگین: ]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست